Zakup, dostawa i serwis fabrycznie nowych samochodów skrzyniowych z wywrotem i żurawiem oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO OCZYSZCZANIA W M. ST. WARSZAWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00410988
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00410988/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-27 15:25
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-99f4d123-e326-47fb-8795-b7ac1c845583
Identyfikator
5272391342
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Ciężarówki wyposażone w dźwig i pojazdy samowyładowcze

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410988 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup, dostawa i serwis fabrycznie nowych samochodów skrzyniowych z wywrotem i żurawiem oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO OCZYSZCZANIA W M. ST. WARSZAWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015314451

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Obozowa 43

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 01-161

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.7.) Numer telefonu: +48 22 39 10 100

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@mpo.com.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mpo.com.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-99f4d123-e326-47fb-8795-b7ac1c845583

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410988

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: Dz.U. S: 8/2026 21883-2026

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Zakup, dostawa i serwis fabrycznie nowych samochodów skrzyniowych z wywrotem i żurawiem oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego

Umowa dla części nr 3

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia w Zadaniu 3 jest zakup, dostawa i serwis 1 szt. fabrycznie nowego samochodu skrzyniowego o DMC do 12 ton, z wywrotem i żurawiem z napędem ON oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ. Charakterystyka pojazdu (samochód skrzyniowy o DMC do 12 t z wywrotem i żurawiem z napędem ON), w tym: charakterystyka podwozia (parametry wymagane), charakterystyka zabudowy żurawia (parametry wymagane oraz parametry pożądane) oraz charakterystyka zabudowy wywrotu. Opis przedmiotu zamówienia w zakresie niniejszego zadania zawiera również wymagania dodatkowe dotyczące przedmiotu zamówienia oraz wymagania ogólne dotyczące sposobu realizacji zamówienia. Charakterystyka podwozia - Parametry wymagane; Charakterystyka zabudowy żurawia - Parametry wymagane i Parametry pożądane oraz Charakterystyka wywrotu dla Zadania 3 opisane zostały w Części II SWZ - Opisie Przedmiotu Zamówienia - Zadanie 3 (samochód skrzyniowy o DMC do 12 t z wywrotem i żurawiem z napędem ON). Dokument zawiera również Wymagania dodatkowe dotyczące przedmiotu zamówienia oraz Wymagania ogólne dotyczące sposobu realizacji zamówienia. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Części II SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia.

3.9.) Główny kod CPV: 34142000-4 - Ciężarówki wyposażone w dźwig i pojazdy samowyładowcze

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-17

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

140 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MAN TRUCK & BUS POLSKA sp. z o.o.

4.3.3.) Ulica: Aleja Katowicka 9

4.3.4.) Miejscowość: Wolica

4.3.5.) Kod pocztowy: 05-830

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 732483,79 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Dz.U. S: 62/2026 217713-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-29

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 732483,79 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy