Dostawa energii cieplnej i świadczenie usług dystrybucji energii cieplnej do budynku Zamawiającego, tj. Sądu Apelacyjnego w Rzeszowie, Al. J. Piłsudskiego 28, 35-001 Rzeszów
Sąd Apelacyjny w Rzeszowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00410998
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410998/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-27 15:31
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0dd0b271-5c6d-40a7-b5c4-8a203a51f16d
- Identyfikator
- 8132642515
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410998 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Dostawa energii cieplnej i świadczenie usług dystrybucji energii cieplnej do budynku Zamawiającego, tj. Sądu Apelacyjnego w Rzeszowie, Al. J. Piłsudskiego 28, 35-001 Rzeszów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Sąd Apelacyjny w Rzeszowie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 005139300
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Piłsudskiego 28
1.4.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.4.3.) Kod pocztowy: 35-001
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@rzeszow.sa.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rzeszow.sa.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0dd0b271-5c6d-40a7-b5c4-8a203a51f16d
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410998
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa energii cieplnej i świadczenie usług dystrybucji energii cieplnej do budynku Zamawiającego, tj. Sądu Apelacyjnego w Rzeszowie, Al. J. Piłsudskiego 28, 35-001 Rzeszów
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii cieplnej z sieci ciepłowniczej wraz ze świadczeniem usługi przesyłowej do budynku Sądu Apelacyjnego w Rzeszowie, przy al. J. Piłsudskiego 28, 35-001 Rzeszów.
Dostarczenie energii cieplnej do budynku Zamawiającego jest niezbędne w celu sprawnego i efektywnego działania oraz jest koniecznością w celu realizacji podstawowych obowiązków wynikających z powierzonych zadań. Zapewnienie odpowiednich warunków pracy wynika z podstawowych przepisów działania sądu. Przeprowadzenie postępowania niezbędne jest w celu zawarcia umowy na dostawę energii cieplnej i umożliwi kontynuację zaopatrzenia budynku w nieprzerwane dostawy energii cieplnej.
3.9.) Główny kod CPV: 09323000-9 - Węzeł cieplny lokalny
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-31
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-08-01 do 2026-07-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Rzeszów Spółka z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8133527259
4.3.3.) Ulica: Staszica 24
4.3.4.) Miejscowość: Rzeszów
4.3.5.) Kod pocztowy: 35-051
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 297743,14 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00374552/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 302741,32 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy - Usługi |