PSP Nr 10 - zakup wyposażenia meblowego
MIASTO OPOLE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411023
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411023/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-27 15:49
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-813df2be-2355-4928-b8e4-289ac51c9454
- Identyfikator
- 7543009977
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411023 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
PSP Nr 10 - zakup wyposażenia meblowego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: MIASTO OPOLE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 53141266800000
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Rynek 1A
1.4.2.) Miejscowość: Opole
1.4.3.) Kod pocztowy: 45-015
1.4.4.) Województwo: opolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: pzp@um.opole.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.opole.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-813df2be-2355-4928-b8e4-289ac51c9454
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411023
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 180600-2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
PSP Nr 10 - zakup wyposażenia meblowego
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Dostawa i montaż wyposażenia meblowego należy wykonać do obiektu realizowanego w Opolu przy ulicy Wróblewskiego 7.
3.9.) Główny kod CPV: 39000000-2 - Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
39100000-3 - Meble
39110000-6 - Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części
39120000-9 - Stoły, kredensy, biurka i biblioteczki
39130000-2 - Meble biurowe
39140000-5 - Meble domowe
39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
39160000-1 - Meble szkolne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-20
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-08-144.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Sigma sp. z o.o
4.3.3.) Ulica: ul. Niemodlińska 87
4.3.4.) Miejscowość: Opole
4.3.5.) Kod pocztowy: 45-864
4.3.6.) Województwo: opolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1665016,56 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 353219-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-13
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
1) data zmiany umowy: 22.07.2026 r. 2) podstawa prawna uprawniająca do zmiany umowy: art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, art. 455 ust. 1 pkt 3 jw., art. 455 ust. 2 jw., § 12 ust. 3 lit. c umowy 3) wprowadzenie zmiany wynika ze spotkania pracowników Zamawiającego oraz wykonawcy robót budowlanych prowadzonej inwestycji rozbudowy budynku szkoły PSP 10 (BIL sp. z o.o.), które odbyło się w dniu 26 czerwca 2026 r. Na spotkaniu wykonawca robót budowlanych wskazał, że w projekcie brak jest 18 szafek pod umywalki nablatowe, które zlokalizowane są w pomieszczeniach szkoły. Celem zapewnienia możliwości montażu umywalek oraz zgodności tych dodatkowych mebli z dostawą całości mebli do szkoły zleca się wykonanie tego zakresu zadania dotychczasowemu dostawcy mebli 4) krótki opis zmiany umowy: - zmiana § 5 ust. 1 umowy - zwiększona zostaje kwota wynagrodzenia z uwagi na zwiększony zakres dostawy o meble wskazane w § 3 aneksu 5) wartość zmiany umowy: - 32 280,12 zł brutto
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
1) data zmiany umowy: 22.07.2026 r. 2) podstawa prawna uprawniająca do zmiany umowy: art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, art. 455 ust. 1 pkt 3 jw., art. 455 ust. 2 jw., § 12 ust. 3 lit. c umowy 3) wprowadzenie zmiany wynika ze spotkania pracowników Zamawiającego oraz wykonawcy robót budowlanych prowadzonej inwestycji rozbudowy budynku szkoły PSP 10 (BIL sp. z o.o.), które odbyło się w dniu 26 czerwca 2026 r. Na spotkaniu wykonawca robót budowlanych wskazał, że w projekcie brak jest 18 szafek pod umywalki nablatowe, które zlokalizowane są w pomieszczeniach szkoły. Celem zapewnienia możliwości montażu umywalek oraz zgodności tych dodatkowych mebli z dostawą całości mebli do szkoły zleca się wykonanie tego zakresu zadania dotychczasowemu dostawcy mebli 4) krótki opis zmiany umowy: - zmiana § 5 ust. 1 umowy - zwiększona zostaje kwota wynagrodzenia z uwagi na zwiększony zakres dostawy o meble wskazane w § 3 aneksu 5) wartość zmiany umowy: - 32 280,12 zł brutto
5.4.6.) Wartość zmiany: 32280,12
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1697296,68 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |