Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. Kompleksowy remont i przebudowa budynku dawnego Sądu Grodzkiego w Tyczynie
Gmina Tyczyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411040
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411040/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-27 16:14
- Lokalizacja
- Tyczyn, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eb21f6f9-9159-48ad-a5ce-84dd8e92111f
- Identyfikator
- 8133304080
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411040 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. Kompleksowy remont i przebudowa budynku dawnego Sądu Grodzkiego w Tyczynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tyczyn
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582163
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Rynek 18
1.4.2.) Miejscowość: Tyczyn
1.4.3.) Kod pocztowy: 36-020
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.4.7.) Numer telefonu: 172219310
1.4.8.) Numer faksu: 172219217
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: tyczyn@tyczyn.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tyczyn.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eb21f6f9-9159-48ad-a5ce-84dd8e92111f
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411040
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00180650
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. Kompleksowy remont i przebudowa budynku dawnego Sądu Grodzkiego w Tyczynie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiot zamówienia stanowi wykonanie usługi pn.: 'Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: Kompleksowy remont i przebudowa budynku dawnego Sądu Grodzkiego w Tyczynie". Budynek dawnego Sądu jest wpisany do rejestru zabytków prowadzonego przez WUOZ decyzją z dnia 19.03.1992r. nr Rej. A-373 oraz położony w zabytkowym układzie urbanistycznym. Wykonawca w ramach zamówienia jest zobowiązany do uzyskania w imieniu Zamawiającego prawomocnego pozwolenia konserwatorskiego oraz do uzyskania niezbędnych opinii, warunków, uzgodnień, pozwoleń i innych dokumentów, jeżeli są wymagane obowiązującymi przepisami prawa do uzyskania prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę, w tym w zakresie wymagań higieniczno- sanitarnych i p.poż. jeśli wymagają tego przepisy. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia znajduje się w następujących dokumentach, które stanowią integralną część SWZ, z uwzględnieniem najszerszego zakresu usług ujętych w którymkolwiek z tych dokumentów: Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia - stanowiący Załącznik Nr 8 do SWZ oraz Projektowane postanowienia umowy - Załącznik nr 7 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
7 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PANTA RHEI PROJEKT Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7811880949
4.3.3.) Ulica: ul. Cypriana Norwida 13
4.3.4.) Miejscowość: Poznań
4.3.5.) Kod pocztowy: 60-867
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 388680,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00265256/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wniosek Wykonawcy o zmianą terminu zakończenia przedmiotu umowy do dnia 20 marca 2026 r.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmienia się § 2 ust.1 umowy, który otrzymuje brzmienie:
"Strony ustalają termin wykonania umowy w terminie do 20 marca 2026 r. Miejscem przekazania wykonanej dokumentacji projektowej będzie siedziba Zamawiającego".
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wniosek Wykonawcy o zmianą terminu zakończenia przedmiotu umowy do dnia 31.07. 2026 r.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmienia się § 2 ust.1 umowy, który otrzymuje brzmienie:
"Strony ustalają termin wykonania umowy w terminie do 31 lipca 2026 r. Miejscem przekazania wykonanej dokumentacji projektowej będzie siedziba Zamawiającego".
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 388680,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Nie
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |