„Dostawa: aparatu USG, sprzętu i wyposażenia medycznego, serwerów i sprzętu komputerowego w ramach projektu grantowego p.n.: Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”.
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W CHLEWISKACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411053
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411053/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-27 16:26
- Lokalizacja
- Chlewiska, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1a474257-e525-4c46-8bf8-2d797e56257a
- Identyfikator
- 7991949742
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411053 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
„Dostawa: aparatu USG, sprzętu i wyposażenia medycznego,
serwerów i sprzętu komputerowego w ramach projektu grantowego p.n.: Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W CHLEWISKACH
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141740466
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Szkolna 4 A
1.4.2.) Miejscowość: Chlewiska
1.4.3.) Kod pocztowy: 26-510
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: chlewiskaspzoz@gmail.com
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.spzozchlewiska.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1a474257-e525-4c46-8bf8-2d797e56257a
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411053
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00301024
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pod nazwą „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”, realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Dostawa: aparatu USG, sprzętu i wyposażenia medycznego,
serwerów i sprzętu komputerowego w ramach projektu grantowego p.n.: Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego, która została opisana w załączniku nr 1 do SWZ opis przedmiotu zamówienia.
Zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ Wykonawca ma dostarczyć:
a) aparat do elektroterapii/ultradźwięków -1 szt.
b) lampa do naświetlań - 1 szt.
c) stół i tablica do ćwiczeń manualnych -1 szt.
d) rotory do ćwiczeń kończyn górnych i kończyn dolnych -2 szt.
e) lodówka z monitoringiem temperatury -1 szt.
f) aparat do drenażu limfatycznego -1 szt.
g) ergometr do prób wysiłkowych powyżej 150 KG -1 szt.
h) bieżnia do prób wysiłkowych powyżej 150 KG -1 szt.
Urządzenia muszą posiadać certyfikację CE
3.9.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
33123000-8 - Urządzenia do diagnostyki sercowo-naczyniowej
33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
30 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PHU Technomex Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6310000138
4.3.3.) Ulica: ul. Szparagowa 15
4.3.4.) Miejscowość: Gliwice
4.3.5.) Kod pocztowy: 44-141
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 67617,74 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00326092/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-13
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 67617,74 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |