Dostawa szczepionek
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Żoliborz-Bielany
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411055
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411055/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-27 16:27
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8076a427-65ee-4b71-a5c8-854ac4fb5fd7
- Identyfikator
- 5252138611
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411055 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa szczepionek
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Żoliborz-Bielany
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000314098
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Szajnochy 8
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 01-637
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@spzzlo.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spzzlo.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8076a427-65ee-4b71-a5c8-854ac4fb5fd7
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411055
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: Dz.U. S: 213/2024 663475-2024
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa szczepionek
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Szczepionka przeciw błonicy, tężcowi, krztuścowi (bezkomórkowa, złożona, zawierająca dwa antygeny krztuścatoksoid krztuścowy i hemaglutyninę włókienkową), wirusowemu zapaleni wątroby typ B (rDNA), poliomyelitis (inaktywowana) i haemophilus typu b (skoniugowana) adsorbowana
3.9.) Główny kod CPV: 33651600-4 - Szczepionki
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Proszek i zawiesina do sporządzenia zawiesiny do wstrzykiwań. Szczepionka przeciw błonicy, tężcowi, krztuścowi (bezkomórkowa, złożona), zawierająca dwa antygeny krztuśca- toksoid krztuścowy i hemaglutyninę włókienkową), poliomyelitis (inaktywowana) oraz haemophilus typu b (koniugowana) adsorbowana
3.9.) Główny kod CPV: 33651600-4 - Szczepionki
Umowa dla części nr 3
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Szczepionka przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu B , wskazana do czynnego uodpornienia przeciwko zakażeniom spowodowanym przez wszystkie podtypy wirusa wątroby typu B, rekombinowana przeznaczona do stosowania u osób w wieku 16 lat i starszych
3.9.) Główny kod CPV: 33651600-4 - Szczepionki
Umowa dla części nr 4
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Szczepionka przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu A, inaktywowana, adsobowana, dla dorosłych powyżej 16 roku życia.
3.9.) Główny kod CPV: 33651600-4 - Szczepionki
Umowa dla części nr 6
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Szczepionka przeciw meningokokom grupy A,C,W i Y, skoniugowana, roztwór do wstrzykiwań 0,5 ml, wskazana do stosowania czynnego uodpornienia osób od 12 miesięcy i starszych
3.9.) Główny kod CPV: 33651600-4 - Szczepionki
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-14
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): POLYPHARM S.A.
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 258127,45 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Dz.U. S: 30/2025 96923-2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Z uwagi na niewykorzystanie pełnej ilości szczepionek objętych umową zmieniono termin obowiązywania umowy w zakresie części: 1, 2, 3, 4 i 6 do dnia 30.06.2026 r.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Na podstawie § 9 ust.2 pkt 5 umowy nr 3/LZ/2025, wobec niezakupienia pełnej ilości szczepionek objętych umową zmienia się termin obowiązywania Umowy do dnia 30.06.2026 r. w zakresie części:
1) Część nr 1 - Błonica, tężec, krztusiec, WZW typu B – HEXACIMA
2) Część nr 2 - Błonica, tężec, krztusiec-2 antygeny - PENTAXIM
3) Część nr 3 - WZW typu B - EUVAX B
4) Część nr 4 – WZW typu A dla dorosłych - AVAXIM
5) Część nr 6 – Meningokoki czterowalentna – MENQUADFI
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 168486,59 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy w podziale na poszczególne części:1) część 1 - 137 354,83 zł,
2) część 2 - 17 347,28 zł,
3) część 3 - 10 999,80 zł,
4) część 4 - 2 784,67 zł.
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |