Dostawa samochodu osobowego z napędem hybrydowym oraz pojazdu czterokołowego z napędem elektrycznym - 2 zadania częściowe

Zespół Opolskich Parków Krajobrazowych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00411056
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00411056/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-27 16:32
Lokalizacja
Pokrzywna, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5fa37a5b-8a48-4f1f-9c82-1762a5a707a3
Identyfikator
7551411286
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osobowe

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411056 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa samochodu osobowego z napędem hybrydowym oraz pojazdu czterokołowego z napędem elektrycznym - 2 zadania częściowe

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opolskich Parków Krajobrazowych

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004501213

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: 11

1.4.2.) Miejscowość: Pokrzywna

1.4.3.) Kod pocztowy: 48-267

1.4.4.) Województwo: opolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski

1.4.7.) Numer telefonu: 77 469 35 50

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@zopk.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zopk.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Zespół Opolskich Parków Krajobrazowych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5fa37a5b-8a48-4f1f-9c82-1762a5a707a3

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411056

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00175893

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa samochodu osobowego z napędem hybrydowym oraz pojazdu czterokołowego z napędem elektrycznym - 2 zadania częściowe

Umowa dla części nr 1

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Zadanie częściowe nr 1 – Dostawa samochodu osobowego z napędem hybrydowym. Szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1a do SWZ

3.9.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-24

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

60 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Vip Car Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7542432283

4.3.3.) Ulica: ul. Pużaka 6,

4.3.4.) Miejscowość: Opole

4.3.5.) Kod pocztowy: 45-273

4.3.6.) Województwo: opolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 143787,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00223002/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-19

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 143787,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy