Usługa administracji oraz obsługi technicznej funkcjonującej platformy e-learningowej ENTRUSTED oraz utrzymanie stron internetowych ENTRUSTED oraz GEXTRECS

POLSKA AGENCJA KOSMICZNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00411071
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00411071/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-27 16:53
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e19c1c46-738f-45c7-8f84-7b58396e55da
Identyfikator
9571077443
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie wsparcia systemuUsługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemówUsługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411071 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usługa administracji oraz obsługi technicznej funkcjonującej platformy
e-learningowej ENTRUSTED oraz utrzymanie stron internetowych ENTRUSTED oraz GEXTRECS

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: POLSKA AGENCJA KOSMICZNA

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 360992221

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Trzy Lipy 3

1.4.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.4.3.) Kod pocztowy: 80-172

1.4.4.) Województwo: pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@polsa.gov.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://polsa.gov.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e19c1c46-738f-45c7-8f84-7b58396e55da

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411071

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00272125

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Usługa administracji oraz obsługi technicznej funkcjonującej platformy
e-learningowej ENTRUSTED oraz utrzymanie stron internetowych ENTRUSTED oraz GEXTRECS

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zamówienia usługi administracji oraz obsługi technicznej funkcjonującej platformy e-learningowej ENTRUSTED oraz utrzymanie stron internetowych ENTRUSTED oraz GEXTRECS.
Usługa polega na obsłudze administracyjnej i technicznej funkcjonującej platformy e-learningowej ENTRUSTED utworzonej w aplikacji Moodle (https://elearning.entrusted.eu/login/index.php) oraz utrzymaniu stron internetowych ENTRUSTED (https://entrusted.eu/) oraz GEXTRECS (https://gextrecs.space/). Utrzymanie stron będzie obejmowało między innymi modyfikacje treści, zmiany układu graficznego, aktualizacje oraz inne prace dodatkowe konieczne do zapewnienia zamierzonego funkcjonowania platformy i stron internetowych. Celem zamówienia jest zapewnienie usługi utrzymaniowej, w związku przedłużeniem okresu udostępnienia platformy e-learningowej ENTRUSTED oraz strony internetowej ENTRUSTED dla osób zainteresowanych zdobyciem wiedzy na temat bezpiecznej łączności satelitarnej wraz z możliwością wzbogacenia treści szkoleniowych opublikowanych na platformie szkoleniowej o nowe materiały oraz zapewnienie usługi utrzymaniowej dla strony internetowej GEXTRECS.

3.9.) Główny kod CPV: 72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów

72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-01

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

12 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Webster Studio Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7792502487

4.3.3.) Ulica: ul. Jeziorna 43

4.3.4.) Miejscowość: Szczytniki

4.3.5.) Kod pocztowy: 62-023

4.3.6.) Województwo: wielkopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 72324,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00364856/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 72324,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Nie

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

Wykonawcy zostały naliczone kary na podstawie § 6 ust. 2 umowy, z tytułu przekroczenia przez Wykonawcę czasu realizacji zgłoszenia Zamawiającego, w stosunku do uzgodnionego terminu (z przyczyn zawinionych przez Wykonawcę).
2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi