Dostawy materiałów kamiennych wykorzystywanych przez ZGK - Gródek nad Dunajcem na drogi gminne w roku 2026
Zakład Gospodarki Komunalnej w Gródku nad Dunajcem
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411098
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411098/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-27 18:22
- Lokalizacja
- Gródek nad Dunajcem, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f259f1eb-a629-4911-8518-641e79706598
- Identyfikator
- 7343664513
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411098 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy materiałów kamiennych wykorzystywanych przez ZGK - Gródek nad Dunajcem na drogi gminne w roku 2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Komunalnej w Gródku nad Dunajcem
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 543329337
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gródek nad Dunajcem
1.5.2.) Miejscowość: Gródek nad Dunajcem
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-318
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 18 441 62 28
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@zgk-grodek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zgk-grodek.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f259f1eb-a629-4911-8518-641e797065981.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawy materiałów kamiennych wykorzystywanych przez ZGK - Gródek nad Dunajcem na drogi gminne w roku 20262.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f259f1eb-a629-4911-8518-641e79706598
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411098
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00089414/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 „Dostawy materiałów kamiennych wykorzystywanych przez ZGK - Gródek nad Dunajcem na drogi gminne w roku 2025”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00376914
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZGK.271.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia:
Sukcesywne dostawy kruszywa na potrzeby ZGK Gródek nad Dunajcem w roku 2026
2. Opis przedmiotu zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dotyczący dostaw:
Asortyment konieczny do dostarczenia przedstawi poniższa tabela:
Rodzaj towaru jednostka ilość
Kliniec frakcja 20-40 mm tona 400
Kliniec frakcja 5-20 mm tona 200
Kliniec frakcja 2-8 mm tona 200
Miejsce dostawy: Zamawiający każdorazowo wskaże miejsce dostawy towaru. W cenie należy uwzględnić koszty transportu. Asortyment będzie zamawiany według bieżących potrzeb zamawiającego.
W ramach limitu umowy możliwa będzie zamiana asortymentu wskazanego w powyższej tabeli oraz sprzedaż innego asortymentu wg cen zawartych w cenniku wykonawcy lub z uwzględnieniem upustów.
Jeśli w dokumentach niniejszego zamówienia przedmiot zamówienia został opisany poprzez wskazanie znaków towarowych, nazw handlowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę lub przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, to Zamawiający zaznacza, iż w każdym przypadku dopuszcza rozwiązania równoważne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44910000-2 - Kamień budowlany
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 98400,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 98400,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 98400,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kopalnia Surowców Skalnych Klęczany sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7341001004
7.3.4) Miejscowość: Klęczany
7.3.5) Kod pocztowy: 33-394
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 98400,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |