Modernizacja parteru oraz schodów wejściowych budynku Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Dużej Cerkwicy
MIEJSKO GMINNY ZESPÓŁ USŁUG OŚWIATOWYCH W KAMIENIU KRAJEŃSKIM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411099
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411099/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-27 18:25
- Lokalizacja
- Kamień Krajeński, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4c21d184-e2bf-4f1b-b271-04f1a2a418cf
- Identyfikator
- 5551108285
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411099 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja parteru oraz schodów wejściowych budynku Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Dużej Cerkwicy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKO GMINNY ZESPÓŁ USŁUG OŚWIATOWYCH W KAMIENIU KRAJEŃSKIM
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092308500
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: pl. Odrodzenia 3
1.4.2.) Miejscowość: Kamień Krajeński
1.4.3.) Kod pocztowy: 89-430
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mgzuokamienkr.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://portal.mgzuokamienkr.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
samorządowa jednostka organizacyjna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4c21d184-e2bf-4f1b-b271-04f1a2a418cf
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411099
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00620666
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja parteru oraz schodów wejściowych budynku Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Dużej Cerkwicy
Umowa dla części nr 3
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
CZĘŚĆ 3 - Modernizacja schodów wejściowych do budynku
Przedmiotem zamówienia w ramach Części 3 jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie schodów wejściowych prowadzących do budynku Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Dużej Cerkwicy.
Zakres robót obejmuje w szczególności:
1.wykonanie robót rozbiórkowych - skuwanie schodów betonowych wraz z płytkami,
2.wykonanie schodów z kostki betonowej na podsypce cementowej wraz z materiałem,
3.postawienie zadaszenia wraz z materiałem,
4.montaż witryny szklanej wraz z materiałem,
5.wykonanie wszystkich robót zgodnie ze sztuką budowlaną niezbędnych do poprawnego wykonania schodów,
6.wykonanie elementów zabezpieczających przed poślizgiem,
7.uporządkowanie terenu po zakończeniu robót.
Schody po remoncie muszą spełniać wymagania bezpieczeństwa użytkowania oraz obowiązujące przepisy techniczno-budowlane.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-21
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
90 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MALTECHNIK Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 521405742
4.3.3.) Ulica: ul. Józefa Tischnera 8
4.3.4.) Miejscowość: Chojnice
4.3.5.) Kod pocztowy: 89-600
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 44990,98 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00059218/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-04-29
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 44990,98 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |