Zakup i dostawa sprzętu komputerowego oraz oprogramowania w ramach projektu „Rozwój Kompetencji”
Zespół Szkół Nr 3
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411103
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411103/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-27 18:30
- Lokalizacja
- Pabianice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5ba773af-4352-49ae-9d77-53c06e50f0bf
- Identyfikator
- 7311840148
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411103 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup i dostawa sprzętu komputerowego oraz oprogramowania w ramach projektu „Rozwój Kompetencji”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Nr 3
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 473063735
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Gdańska 5
1.4.2.) Miejscowość: Pabianice
1.4.3.) Kod pocztowy: 95-200
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: szkola@zs3pabianice.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zs3pabianice.edu.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5ba773af-4352-49ae-9d77-53c06e50f0bf
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411103
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00286813
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt nr FELD.08.08-IZ.00-0034/24 „Rozwój Kompetencji” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup i dostawa sprzętu komputerowego oraz oprogramowania w ramach projektu „Rozwój Kompetencji”
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Część 1 – sprzęt komputerowy oraz multimedialny. Zamówienie składa się z następujących elementów:
1. Monitor interaktywny - 1szt.
2. Bezprzewodowy zestaw mikrofonowy: 2 mikrofony doręczne; 2 mikrofony nagłowne; 2 bodypacki; 1 odbiornik – łącznie 1 zestaw.
3. Zestaw nagłośnieniowy z mikrofonami, mikserem, 4 kolumnami i akcesoriami – 1 zestaw.
4. Tablet graficzny – 15 szt.
5. Głośnik mobilny – 5 szt.
6. Drukarka laserowa – 3 szt.
7. Projektor multimedialny – 2 szt.
8. Filament do drukarki 3D (zestaw różnych kolorów) – 1 zestaw.
9. Komputer przenośny z oprogramowaniem biurowym – Laptop – 6 szt.
10. Komputer przenośny z oprogramowaniem biurowym – Laptop do obróbki graficznej – 11 szt.
11. Zestaw tuszy do drukarki Canon IP8750 – 5 szt.
3.9.) Główny kod CPV: 30213100-6 - Komputery przenośne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
30231300-0 - Monitory ekranowe
30231310-3 - Wyświetlacze płaskie
38652100-1 - Projektory
30232100-5 - Drukarki i plotery
30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
30 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): 13p Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 380447086
4.3.3.) Ulica: ul. Tarnogajska 11-13
4.3.4.) Miejscowość: Wrocław
4.3.5.) Kod pocztowy: 50-512
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 216480,82 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00381870/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-21
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 216480,82 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |