Dostawa wyrobów garmażeryjnych dla Publicznego Przedszkola nr 1 im. Krasnala Hałabały w Kobyłce w 2024 roku
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 1 IM. KRASNALA HAŁABAŁY W KOBYŁCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411147
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411147/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-27 22:59
- Lokalizacja
- Kobyłka, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9748fad7-2803-11ef-a458-c2a7c3d67e03
- Identyfikator
- 1250902945
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411147 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wyrobów garmażeryjnych dla Publicznego Przedszkola nr 1 im. Krasnala Hałabały w Kobyłce w 2024 roku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 1 IM. KRASNALA HAŁABAŁY W KOBYŁCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013003296
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. gen. Tadeusza Kościuszki 6
1.5.2.) Miejscowość: Kobyłka
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-230
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przedszkole1@kobylka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://przedszkole1.kobylka.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9748fad7-2803-11ef-a458-c2a7c3d67e031.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa wyrobów garmażeryjnych dla Publicznego Przedszkola nr 1 im. Krasnala Hałabały w Kobyłce w 2024 roku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9748fad7-2803-11ef-a458-c2a7c3d67e03
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411147
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00358548/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa wyrobów garmażeryjnych dla Publicznego Przedszkola nr 1 im. Krasnala Hałabały w Kobyłce w 2024 roku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W grudniu 2023 roku (ogłoszenie nr 2023/BZP 00530963 z dnia 2023-12-04) Zamawiający przeprowadził postępowanie pn. Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla Publicznego Przedszkola nr 1 im. Krasnala Hałabały w Kobyłce w 2024 roku, którego jedną z części była dostawa wyrobów garmażeryjnych. W powyższym postępowaniu dla części 8 Wyroby garmażeryjne nie został wyłoniony Wykonawca. Zamawiający ponownie przeprowadził postępowanie pn. Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych – wyrobów garmażeryjnych dla Publicznego Przedszkola nr 1 im. Krasnala Hałabały w Kobyłce w 2024 roku (ogłoszenie nr 2023/BZP 00550874 z dnia 2023-12-13), w którym nie została złożona żadna oferta.
W związku z powyższym na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy Pzp oraz ze względu na konieczność zapewnienia ciągłości dostaw przeprowadzono postępowanie w trybie zamówienia z wolnej ręki i zaproszono do negocjacji Wykonawcę ALEKSANDRA MARIA DZIAK WYROBY GARMAŻERYJNE A L V I T, ul. Topolowa 6, 05-200 Wołomin.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-5e1de584-99d7-11ee-9ee7-e2087ac16d09, ocds-148610-e067d12a-92b5-11ee-9ee7-e2087ac16d09
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PP1.26.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 14246,45 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów garmażeryjnych dla Przedszkola Publicznego nr 1 w Kobyłce w 2024 rok.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALEKSANDRA MARIA DZIAK WYROBY GARMAŻERYJNE A L V I T
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 011317205
7.3.4) Miejscowość: Wołomin
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 16154,78 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-31| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |