Remont korytarza szkolnego I piętro w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym z siedzibą w Starogardzie Gdańskim przy ul. Chojnickiej 70 (5/B/SOSW/2026)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Kazmierza Kirejczyka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411151
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411151/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-27 23:26
- Lokalizacja
- Starogard Gdański, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dd5f3f49-e23c-4e9a-84d8-d396ee71c25a
- Identyfikator
- 5921600826
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411151 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont korytarza szkolnego I piętro w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym z siedzibą w Starogardzie Gdańskim
przy ul. Chojnickiej 70 (5/B/SOSW/2026)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Kazmierza Kirejczyka
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000234985
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Chojnicka 70
1.4.2.) Miejscowość: Starogard Gdański
1.4.3.) Kod pocztowy: 83-200
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.4.7.) Numer telefonu: 58/5622269
1.4.8.) Numer faksu: 58/5622269
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@soswstarogard.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://soswstarogard.bip.gov.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dd5f3f49-e23c-4e9a-84d8-d396ee71c25a
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411151
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00338717
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont korytarza szkolnego I piętro w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym z siedzibą w Starogardzie Gdańskim
przy ul. Chojnickiej 70 (5/B/SOSW/2026)
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Remont korytarza szkolnego I piętro w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym z siedzibą w Starogardzie Gdańskim przy ul. Chojnickiej 70 (5/B/SOSW/2026).
Zakres prac:
Remont korytarza szkolnego I piętro w zakresie:
1. Prace budowlane.
sufity,
ściany,
2. Instalacje elektryczne.
Przedmiot zamówienia został opisany w:
I. przedmiarze robót,
II. STWiOR.
3.9.) Główny kod CPV: 45442110-1 - Malowanie budynków
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-03
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2026-08-03 do 2026-08-214.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ONE PLEX KATARZYNA BENDIG
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5922112891
4.3.4.) Miejscowość: Skarszewy
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 53955,68 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00375508/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-21
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 53955,68 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |