Remont mostu w miejscowości Brzostów
GMINA JARACZEWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411168
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411168/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-28 06:44
- Lokalizacja
- Jaraczewo, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e2b41b1f-0227-468a-a9db-bbeadba21450
- Identyfikator
- 6172098318
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411168 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont mostu w miejscowości Brzostów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA JARACZEWO
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855363
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Jarocińska 1
1.4.2.) Miejscowość: Jaraczewo
1.4.3.) Kod pocztowy: 63-233
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.4.7.) Numer telefonu: 62 747 31 02
1.4.8.) Numer faksu: 62 747 31 02
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@jaraczewo.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jaraczewo.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e2b41b1f-0227-468a-a9db-bbeadba21450
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411168
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00164788
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont mostu w miejscowości Brzostów
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest remont mostu w miejscowości Brzostów dz. ewid, 157 obręb Brzostów polegający na wyremontowaniu podpór żelbetowych, wykonaniu nowego ustroju nośnego z dwuteowych kształtowników stalowych, dźwigarów oraz nowej balustrady. Całość pokryta zostanie powłoką antykorozyjną. Ponadto dno rzeki podlega wyrównaniu i oczyszczeniu, a skarpy za przyczółkami i przy skrzydłach podlegają regulacji poprzez uzupełnienie ubytków ziemi i obsianie trawą. W związku z wykonywanymi pracami stan zagospodarowania terenu, szerokość i długość obiektu nie ulegną zmianie.
2. Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia, dokumentacji projektowej, szczegółowej specyfikacji technicznej oraz pomocniczo w przedmiarze robót, stanowiących załącznik nr 7 do SWZ. Z uwagi na przyjęty ryczałtowy charakter wynagrodzenia, Zamawiający wyłącznie pomocniczo, przekazuje jako załącznik do SWZ przedmiar robót dotyczący przedmiotu zamówienia.
3.9.) Główny kod CPV: 45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-06
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Inżynieryjno- Budowlane Maria Gawrońska
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6171264298
4.3.3.) Ulica: Ogrodowa
4.3.4.) Miejscowość: Jaraczewo
4.3.5.) Kod pocztowy: 63-233
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 212762,98 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00263124/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-05
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 217006,48 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |