Dostawa drobnego sprzętu informatyki oraz nośników optycznych (zamówienie z podziałem na 2 części)
34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411187
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411187/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-28 07:29
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8707859b-9639-4bb6-aec0-9c689af9422f
- Identyfikator
- 5170346645
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411187 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa drobnego sprzętu informatyki oraz nośników optycznych (zamówienie z podziałem na 2 części)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: 34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180690373
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Krakowska 11B
1.4.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.4.3.) Kod pocztowy: 35-111
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia34wog@ron.mil.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.34wog.wp.mil.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8707859b-9639-4bb6-aec0-9c689af9422f
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411187
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00311023
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa drobnego sprzętu informatyki oraz nośników optycznych (zamówienie z podziałem na 2 części)
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiot zamówienia: Część nr 2: Dostawa nośników optycznych.
2. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią:
1) Formularz kalkulacji ceny ofertowej -załącznik nr 1B do SWZ dla części nr 2 - załącznik ten stanowi równocześnie formularz kalkulacji ceny ofertowej oraz opis przedmiotu zamówienia.
2) Projektowane postanowienia umowy - załącznik nr 4 do SWZ.
3. Towar, o którym mowa powyżej powinien odpowiadać co do jakości wymogom wyrobów dopuszczonych do obrotu.
4. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć towar fabrycznie nowy, wysokiej jakości i odpowiadający normom bezpieczeństwa w zakresie wpływu na zdrowie ludzi i środowisko oraz innych przepisów powszechnie obowiązujących.
5. Dostarczony towar musi znajdować się w oryginalnych opakowaniach producenta z widocznym logo, symbolem produktu oraz opisem zawartości w języku polskim.
6. Towar, o którym mowa powyżej objęty jest gwarancją, której okres wynosi 24 miesiące liczony od daty potwierdzenia odbioru, chyba, że producent towaru udzieli dłuższego okresu gwarancji, wówczas na określoną część towaru Wykonawca udzieli gwarancji na okres równy okresowi gwarancji udzielonej przez producenta.
7. W celu potwierdzenia, że oferowane produkty spełniają wymagania Zamawiającego określone w SWZ, Wykonawca zobowiązany jest do wskazania w formularzu kalkulacji ceny ofertowej (załącznik nr 1B do SWZ) dla każdego oferowanego produktu danych umożliwiających jego jednoznaczną identyfikację poprzez podanie:
1) nazwy producenta oferowanego produktu (kolumna 19),
2) modelu, symbolu, numeru katalogowego (kodu producenta) lub innego unikalnego oznaczenia oferowanego produktu (kolumna 20).
8. Wykonawca zobowiązany jest wypełnić kolumny 19 i 20 w sposób umożliwiający jednoznaczną identyfikację oferowanego produktu oraz weryfikację jego zgodności z wymaganiami Zamawiającego.
9. Jeżeli wskazany model, symbol, numer katalogowy (kod producenta) lub inne unikalne oznaczenie nie pozwala na jednoznaczne określenie oferowanego produktu albo odnosi się do więcej niż jednego wariantu produktu, Wykonawca zobowiązany jest do podania w kolumnie 20 dodatkowych parametrów lub informacji identyfikujących oferowany produkt, umożliwiających jednoznaczne określenie oferowanego produktu oraz weryfikację jego zgodności z wymaganiami Zamawiającego (np. prędkość zapisu płyty, typ opakowania, pojemność).
10. Informacje podane w kolumnach 19 i 20 muszą być wystarczające do jednoznacznej identyfikacji oferowanego produktu oraz umożliwiać ocenę jego zgodności z wymaganiami Zamawiającego określonymi w SWZ.
11. Podanie wyłącznie nazwy producenta lub ogólnej nazwy handlowej produktu, bez wskazania modelu, symbolu, numeru katalogowego (kodu producenta) lub innych danych pozwalających na jednoznaczną identyfikację oferowanego produktu, nie będzie uznawane za spełnienie wymagań określonych w ust. 7–10 powyżej.
3.9.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
30234000-8 - Nośniki do przechowywania
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-31
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-11-244.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MARCIN KUŹNICKI Przedsiębiorstwo Wielobranżowe CEDEX
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9491799140
4.3.3.) Ulica: ul. Rzemieślnicza 9
4.3.4.) Miejscowość: Częstochowa
4.3.5.) Kod pocztowy: 42-202
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 24600,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00372908/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-10
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 12300,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Termin realizacji dostawy: do 25 dni roboczych od dnia zawarcia umowy.| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |