BZP.2710.23.2026.ECS Dostawa przełączników serwerowych oraz modułów uplink
UNIWERSYTET WROCŁAWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411192
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411192/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-28 07:38
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5684e14c-1a43-454c-b6dd-a33260c226a0
- Identyfikator
- 8960005408
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411192 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
BZP.2710.23.2026.ECS Dostawa przełączników serwerowych oraz modułów uplink
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET WROCŁAWSKI
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001301
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Plac Uniwersytecki 1
1.4.2.) Miejscowość: Wrocław
1.4.3.) Kod pocztowy: 50-137
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@uwr.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uwr.edu.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5684e14c-1a43-454c-b6dd-a33260c226a0
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411192
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00271472
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
BZP.2710.23.2026.ECS Dostawa przełączników serwerowych oraz modułów uplink
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przełączników serwerowych i modułów uplink dla Uniwersytetu Wrocławskiego oraz objęcie wsparciem.
2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w zał. nr 3 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia – formularz cenowy.
3. Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ.
4. Sposób realizacji (informacje ogólne):
1) Wykonawca zobowiązany jest dostarczać przedmiot zamówienia do Biblioteki Uniwersyteckiej, ul. Fryderyka Joliot-Curie 12, we Wrocławiu, 50-383 Wrocław, w dni robocze, w godzinach pracy Zamawiającego (9:00-15:00).
2) Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć Zamawiającemu, w formie pisemnej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres sekretariat.dui@uer.edu.pl, z minimum 3-dniowym wyprzedzeniem, powiadomienie zawierające co najmniej datę i godzinę dostawy, szczegółowy wykaz Sprzętu dostarczanego w ramach dostawy z wyszczególnieniem jego nazw oraz liczby.
3.9.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
120 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Prosystem Spółka Akcyjna
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8992347690
4.3.4.) Miejscowość: Wrocław
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 474583,20 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00392463/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-05
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 403467,66 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |