Wykonanie na potrzeby Urzędu Miasta Łodzi w latach 2025 – 2026 opracowań geodezyjno-prawnych w postaci: map do celów prawnych,(...)korekty przebiegu granic nieruchmości
Urząd Miasta Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411199
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411199/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-28 07:44
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e6d3fece-a0c4-413f-9bbb-4a166974c1d8
- Identyfikator
- 7250028902
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411199 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Wykonanie na potrzeby Urzędu Miasta Łodzi w latach 2025 – 2026 opracowań geodezyjno-prawnych w postaci: map do celów prawnych,(...)korekty przebiegu granic nieruchmości
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta Łodzi
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057632
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Piotrkowska 104
1.4.2.) Miejscowość: Łódź
1.4.3.) Kod pocztowy: 90-926
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uml.lodz.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uml.lodz.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e6d3fece-a0c4-413f-9bbb-4a166974c1d8
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411199
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/S 191-590086
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wykonanie na potrzeby Urzędu Miasta Łodzi w latach 2025 – 2026 opracowań geodezyjno-prawnych w postaci: map do celów prawnych,(...)korekty przebiegu granic nieruchmości
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na potrzeby Urzędu Miasta Łodzi w latach 2025 – 2026 opracowań geodezyjno-prawnych w postaci: map do celów prawnych, map z projektem podziału nieruchomości wraz ze wstępnymi projektami podziałów nieruchomości; oraz wznowienia i okazania granic nieruchomości oraz korekty przebiegu granic nieruchomości.
Część 1 – Wykonanie map do celów prawnych. Przewidywana liczba map - 58, dla przewidywanej liczby działek rozliczeniowych uwidocznionych na mapach w wykazach powierzchni - 668.
3.9.) Główny kod CPV: 71354000-4 - Usługi sporządzania map
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-10
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-11-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): 1. Usługi Geodezyjne Robert Janaczek
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: 2. GEO-RYS Pracownia Geodezyjno Konsultingowa Jolanta Markowska 3. Biuro Usług Geodezyjnych „GEOKOMP-BIS” Dorota Pytlińska
4.3.3.) Ulica: Królewska 3 m.25
4.3.4.) Miejscowość: Łódź
4.3.5.) Kod pocztowy: 93-319
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 320840,62 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/S 011-29315
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-19
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Umowę aneksowano w związku z wdrożeniem Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF) z dniem 1 lutego 2026 r. - rozporządzenie Ministra Finansów i Gospodarki z dnia 12 grudnia 2025 r. w sprawie korzystania z Krajowego Systemu e-Faktur (Dz. U. z 2025 , poz.1815)
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wprowadzono do umowy zapisy dotyczącego Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF)
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 317512,32 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi |