Wymiana kotła c.o. w ramach termomodernizacji LKS w Żorach- projekt pn:„Miasto z klimatem–poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej na terenie miasta Żory”z EFRR 2021-2027
GMINA MIEJSKA ŻORY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411216
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411216/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-28 07:58
- Lokalizacja
- Żory, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9b919e9d-15c7-4b7b-a8f1-74efc26a099c
- Identyfikator
- 6511706371
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411216 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Wymiana kotła c.o. w ramach termomodernizacji LKS w Żorach- projekt pn:„Miasto z klimatem–poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej na terenie miasta Żory”z EFRR 2021-2027
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA ŻORY
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255542
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Aleja Wojska Polskiego 25
1.4.2.) Miejscowość: Żory
1.4.3.) Kod pocztowy: 44-240
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.zory.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zory.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9b919e9d-15c7-4b7b-a8f1-74efc26a099c
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411216
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00262855
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu pn.: „Miasto z klimatem – poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej na terenie miasta Żory” dofinansowanego z Funduszy Europejskich dla Śląskiego 2021-2027 (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego)
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wymiana kotła c.o. w ramach termomodernizacji LKS w Żorach- projekt pn:„Miasto z klimatem–poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej na terenie miasta Żory”z EFRR 2021-2027
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie kotła c.o. w ramach zadania obejmującego termomodernizację budynku Ludowego Klubu Sportowego w Żorach przy ul. Lipowej 9 realizowanej w ramach projektu pn.: „Miasto z klimatem – poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej na terenie miasta Żory” dofinansowanego z Funduszy Europejskich dla Śląskiego 2021-2027 (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego).
3.9.) Główny kod CPV: 45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
40 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): P.U.H. ART INSTAL S.C.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 651161105
4.3.3.) Ulica: RYBNICKA
4.3.4.) Miejscowość: Żory
4.3.5.) Kod pocztowy: 44-240
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 38745,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00350826/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 38745,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |