Remont toalet uczniowskich wraz z remontem kanalizacji w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Giebułtowie

Powiat Krakowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00411285
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00411285/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-28 08:21
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-439f3aa7-9b00-4f47-bf8a-1e74c7d9dd9b
Identyfikator
6772364194
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie szkół średnichRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie wentylacjiRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejKładzenie terakotyKładzenie glazuryRoboty malarskieRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

DAMIAN SOWADębno 173, PL · lot 0
246 600,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411285 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont toalet uczniowskich wraz z remontem kanalizacji w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Giebułtowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Krakowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351554413

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Słowackiego 20

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-037

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@powiat.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1339477

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont toalet uczniowskich wraz z remontem kanalizacji w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Giebułtowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-439f3aa7-9b00-4f47-bf8a-1e74c7d9dd9b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411285

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00051581/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont toalet uczniowskich wraz z remontem kanalizacji w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Giebułtowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00333277

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.18.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem planowanego zadania jest kompleksowy remont sanitariatów damskich i męskich znajdujących się w budynku szkoły. Konieczność realizacji inwestycji wynika z zużycia technicznego pomieszczeń oraz instalacji i wyposażenia sanitarnego, które są intensywnie eksploatowane przez uczniów placówki. Obecny stan łazienek wymaga podjęcia działań modernizacyjnych w celu poprawy warunków higienicznych i funkcjonalnych. Dotychczasowe instalacje wodno-kanalizacyjne są wyeksploatowane, a okładziny ścienne i podłogowe oraz urządzenia sanitarne wykazują znaczne oznaki zużycia.
2) Zakres inwestycji obejmuje:
1. wymianę instalacji wodno-kanalizacyjnej,
2. wymianę instalacji elektrycznej,
3. wymianę instalacji wentylacyjnej,
4. wykonanie nowych okładzin ściennych i podłogowych, a także
5. montaż nowego wyposażenia sanitarnego, w tym misek ustępowych, pisuarów, umywalek oraz armatury.
3) Przeprowadzenie prac remontowych pozwoli na przywrócenie właściwego stanu technicznego pomieszczeń oraz podniesienie standardu ich użytkowania. Realizacja zadania wpłynie na poprawę bezpieczeństwa i komfortu osób korzystających z obiektu, zapewni właściwe warunki sanitarno-higieniczne oraz ograniczy ryzyko występowania awarii i kosztów związanych z bieżącymi naprawami. Dodatkowo inwestycja przyczyni się do poprawy estetyki szkoły oraz utrzymania jej infrastruktury na poziomie odpowiadającym potrzebom placówki oświatowej.
4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w projekcie umowy (zał. nr 9 do SWZ), opisie przedmiotu zamówienia (zał. nr 1 do projektu umowy) oraz dokumentacji (zał. nr 10 do SWZ). Załącznik nr 10 zawiera koncepcję remontu toalet, szkic toalet, pomocniczy przedmiar robót oraz Opis Przedmiotu Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45214220-8 - Roboty budowlane w zakresie szkół średnich

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45431200-9 - Kładzenie glazury

45442100-8 - Roboty malarskie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 246600,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 387000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 246600,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HOUSE-INVEST Damian Sowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8691876330

7.3.3) Ulica: Dębno 173

7.3.4) Miejscowość: Dębno

7.3.5) Kod pocztowy: 32-852

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Umowa o podwykonawstwo –podmiot udostępniający zasoby będzie faktycznie uczestniczył w realizacji robót budowlanych w budynku, wykonując część robót objętych przedmiotem zamówienia na poszczególnych etapach jego realizacji, w tym roboty rozbiórkowe, ogólnobudowlane, odtworzeniowe i wykończeniowe oraz część robót instalacyjnych związanych z remontem toalet uczniowskich.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 246600,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane