Budowa chodnika w miejscowości Kocierzew Północny jako element poprawy bezpieczeństwa i dostępności komunikacyjnej w Gminie Kocierzew Południowy
Gmina Kocierzew Południowy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411307
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411307/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-28 08:26
- Lokalizacja
- Kocierzew Południowy, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bf49bf31-9c9d-47d8-8391-38ebe03b6d82
- Identyfikator
- 8341859590
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411307 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodnika w miejscowości Kocierzew Północny jako element poprawy bezpieczeństwa i dostępności komunikacyjnej w Gminie Kocierzew Południowy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kocierzew Południowy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148288
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kocierzew Południowy 83
1.5.2.) Miejscowość: Kocierzew Południowy
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-414
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.7.) Numer telefonu: 468384825
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kocierzew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.kocierzewpoludniowy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bf49bf31-9c9d-47d8-8391-38ebe03b6d821.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa chodnika w miejscowości Kocierzew Północny jako element poprawy bezpieczeństwa i dostępności komunikacyjnej w Gminie Kocierzew Południowy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bf49bf31-9c9d-47d8-8391-38ebe03b6d82
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411307
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00028322/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa chodnika w msc. Kocierzew Północny jako element poprawy bezpieczeństwa i dostępności komunikacyjnej w Gminie Kocierzew Południowy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00331728
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPF.271.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
A. Przedmiotem zamówienia jest budowa chodnika w drodze gminnej nr 105202E, w miejscowości Kocierzew Północny, w działce ew. nr 563/1, obręb Kocierzew.
B. Rodzaj zamówienia: roboty budowlane.
C. Zakres robót:
a. Adres inwestycji:
Droga gminna nr 105202E w miejscowości Kocierzew Północny o długości 471 m.
Kocierzew Północny
99-414 Kocierzew
woj. Łódzkie
pow. łowicki
obr. 20 dz. ew.nr 563/1
b. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ tj.
przedmiary robót - załącznik nr 4a
specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych - załącznik nr 4b
dokumentacja projektowa - załącznik nr 4c
projekt stałej organizacji ruchu – załącznik nr 4d
c. Szczegółowy zakres prac:
1 Roboty przygotowawcze i rozbiórkowe
1.1 Roboty pomiarowe oraz inwentaryzacja
- Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych, trasa dróg w terenie równinnym oraz wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej
1.2 Roboty przygotowawcze i ziemne
- Roboty ziemne wykonywane koparkami przedsiębiernymi z transportem urobku samochodami samowyładowczymi na odległość do 1 km, koparka 0,25 m3, kategoria gruntu III-IV
- Nakłady uzupełniające do tablic 0201-0213 za każde dalsze rozpoczęte 10·km odległości transportu, ponad 1·km samochodami samowyładowczymi, po terenie lub drogach gruntowych, grunt kategorii III-IV, samochód do 5·t
- Mechaniczne ścinanie drzew z karczowaniem pni, średnice drzew 26-35·cm
- Wywożenie karpiny i gałęzi, transport dłużyc na odległość do 2·km
- Wywożenie dłużyc, karpiny i gałęzi, dodatek do kolumny 02 i 03, za każdy 8·km odległości transportu
- Zakup i transport materiałów sypkich w opakowaniach i sztukowych luzem przewóz na odl. 1 km, ładunki materiałów sypkich, załadunek mechaniczny, kruszywo (45m3)
- Transport materiałów sypkich w opakowaniach i sztukowych luzem dodatek za przewóz za 20 km po drogach o nawierzchni utwardzonej
- Formowanie nasypów, na skarpie od km 0+415 do km 0+475 ziemia dostarczona samochodami samowyładowczymi, kategoria gruntu I-II
- Zagęszczenie nasypów walcami, samojezdnymi wibracyjnymi
2 Roboty nawierzchniowe
2.1 Krawężniki, obrzeża
- Ławy pod krawężniki 8x30, 12x25, 15x22 betonowa z oporem (0,040m2)
- Krawężniki betonowe, wtopione 12x25·cm na podsypce cementowo-piaskowej
- Krawężniki betonowe, wystające 15x22·cm na podsypce cementowo-piaskowej
- Obrzeża betonowe, 30x8·cm na podsypce cementowo-piaskowej
- Wypełnienie szczelin między krawęznikiami a nawierzchnią drogową emuksją i grysami bądź masą zalewową
2.2 Nawierzchnia chodników
- Profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, wykonywane ręcznie, kategoria gruntu II-IV
- Warstwy odsączające (mechaniczne zagęszczenie), grubość po zagęszczeniu 10·cm, walec wibracyjny
- Podbudowy z kruszywa C90/3, warstwa po zagęszczeniu 10·cm
- Chodniki z kostki brukowej betonowej, grubość 6·cm, podsypka cementowo-piaskowa z wypełnieniem spoin piaskiem, kostka szara
- Nawierzchnie z żółtej płyty betonowej z wypustkami 40x40 grubość 6 cm, na podsypce cementowo-piaskowej
3 Roboty wykończeniowe
3.1 Oznakowanie pionowe
- Słupki do znaków - rozebranie
- Zdjęcie znaków lub drogowskazów
- Wykopy pod słupki znaków z załadunkiem ręcznym i transportem na odległość 1 km, kategoria gruntu III 4x0,4x0,4x0,625
- Nakłady uzupełniające do tablic za każdy dalszy 5 km odległości transportu ponad 1 km samochodami samowyładowczymi, drogi o nawierzchni utwardzonej, kategoria gruntu I-IV, samochód do 5·t
- Betonowanie konstrukcji niezbrojonych, stopy i płyty fundamentowe
- Pionowe znaki drogowe, słupki z rur stalowych, Fi·60·mm
- Pionowe znaki drogowe, D-6
- Oznakowanie poziome jezdni P-10 masą chemoutwardzalną bądź termoplastyczną
- Montaż znaki drogowe uprzednio zdemontowane
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34922100-7 - Oznakowanie drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 252065,13 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 387007,57 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 252065,13 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WIG-KOST Grzegorz Panuszewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 100214755
7.3.4) Miejscowość: Lenartów
7.3.5) Kod pocztowy: 99-414
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 252065,13 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
-----| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |