Wykonanie usługi dowozu uczniów do placówek oświatowych oraz oddziałów przedszkolnych na terenie gminy Morzeszczyn na podstawie biletów miesięcznych w okresie od 1.09.2026 r. do 25.06.2027 r.

GMINA MORZESZCZYN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00411317
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00411317/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-28 08:28
Lokalizacja
Morzeszczyn, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-30b07aa2-90a3-433a-bbd6-4ed4346c8191
Identyfikator
5931004758
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

RELOBUS TRANSPORT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL · lot 0
224 519 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411317 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie usługi dowozu uczniów do placówek oświatowych oraz oddziałów przedszkolnych na terenie gminy Morzeszczyn na podstawie biletów miesięcznych w okresie od 1.09.2026 r. do 25.06.2027 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MORZESZCZYN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675310

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kociewska 12

1.5.2.) Miejscowość: Morzeszczyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-132

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.7.) Numer telefonu: 585362719

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@morzeszczyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.morzeszczyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-30b07aa2-90a3-433a-bbd6-4ed4346c8191

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie usługi dowozu uczniów do placówek oświatowych oraz oddziałów przedszkolnych na terenie gminy Morzeszczyn na podstawie biletów miesięcznych w okresie od 1.09.2026 r. do 25.06.2027 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-30b07aa2-90a3-433a-bbd6-4ed4346c8191

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411317

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034388/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Wykonanie usługi dowozu uczniów do placówek oświatowych oraz oddziałów przedszkolnych na terenie gminy Morzeszczyn na podstawie biletów miesięcznych w okresie od 1.09.2026 r. do 25.06.2027 r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00370144

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług w ramach regularnych przewozów osób - dzieci (dowóz do szkół i odwiezienie do miejsca zamieszkania) w czasie trwania zajęć dydaktyczno-wychowawczych w okresie od 1.09.2026 r. do 25.06.2027 r.

Przewóz realizowany będzie na podstawie zakupu biletów miesięcznych.

Szczegółowy zakres dowozów obejmuje:
● szacunkową liczbę biletów miesięcznych w ilości - 170 szt./miesiąc +/- 5%
● rozpoczęcie dowozów godz. 6:45, zakończenie godz. 16:45.
● Zamawiający wymaga, aby Wykonawca dysponował 2 autobusami (jeden z liczbą miejsc siedzących nie mniej niż 40, drugi z liczbą miejsc siedzących nie mniej niż 30) oraz jednym autobusem rezerwowym.
● autobusy powinny posiadać obowiązkowo pasy bezpieczeństwa
● dowozy wykonywane będą na trasach ustalonych z Zamawiającym
● szacunkowa ilość kilometrów do przejechania tygodniowo (łącznie przez 2 autobusy) - 2000 km +/- 5%
● ceny biletów winny uwzględniać uprawnienia dzieci do zniżek i ulg wynikających ze stosowanych
przepisów
● Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany trasy i godzin w przypadku wystąpienia okoliczności
nieprzewidzianych w organizacji roku szkolnego (np. skrócenie lekcji czy zamknięcie szkoły)
● transport uczniów powinien odbywać się pod opieką osób dorosłych, których obecność
w pojazdach/autobusach zapewni Zamawiający. Wykonawca zapewni bezpłatne bilety dla opiekunów.

• Pojazdy/Autobusy zadysponowane do przewozów na terenie gminy Morzeszczyn muszą odpowiadać ogólnym warunkom przewozu osób, muszą posiadać ważne polisy ubezpieczeniowe OC i NW, aktualne badania techniczne. Rok produkcji pojazdów/autobusów – min 2011 rok.

• Kierowcy muszą posiadać stosowne uprawnienia tj. ważne prawa jazdy kategorii D, ważne świadectwa kwalifikacyjne lub zaświadczenie o ukończeniu kursu dokształcającego kierowców przewożących osoby.

• Zamawiający wyraża zgodę na postój autobusów na niestrzeżonym parkingu/placu przy Szkole Podstawowej w Morzeszczynie.

• Szczegółowy wykaz tras przejazdu - w załączeniu do SWZ
Dowóz i odwóz obejmą następujące placówki edukacyjne:
- Szkoła Podstawowa z oddziałem przedszkolnym w Morzeszczynie,
- Szkoła Podstawowa z oddziałem przedszkolnym w Nowej Cerkwi.


Dyrektorzy zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian do ustalonego harmonogramu dowozu po wcześniejszym zawiadomieniu Wykonawcy tj. co najmniej z wyprzedzeniem min. 3 dni.

W przypadku awarii autobusu Wykonawca podstawi niezwłocznie (do 2 godzin), autobus rezerwowy spełniający właściwe wymagania techniczne w ruchu drogowym. W przypadku niemożności zrealizowania przewozu Wykonawca pokryje dodatkowo koszty przewozu wynikłe z wykonania usługi przez podmiot zastępczy wybrany przez Zamawiającego.

UWAGA!
ZAMAWIAJĄCY ZALECA PRZEPROWADZENIE WIZJI LOKALNEJ Z UWAGI NA STROMY PODJAZD DO SZKÓŁ

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 224519,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 27400,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 224519,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RELOBUS Transport Sp. z o. o. Oddział w Tczewie

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 013271157

7.3.3) Ulica: Armii Krajowej 86

7.3.4) Miejscowość: Tczew

7.3.5) Kod pocztowy: 83-110

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 224519,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2027-06-25
2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi