Świadczenie usług serwisu oraz bieżącej konserwacji systemu KSAT2000i
Województwo Dolnośląskie - Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411275
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411275/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-28 08:18
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f87a9431-7d6a-49e4-aea6-233c7a06b0de
- Identyfikator
- 8992803047
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411275 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Świadczenie usług serwisu oraz bieżącej konserwacji systemu KSAT2000i
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Województwo Dolnośląskie - Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934644
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Wybrzeże Juliusza Słowackiego 12-14
1.4.2.) Miejscowość: Wrocław
1.4.3.) Kod pocztowy: 50-411
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@dolnyslask.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.umwd.dolnyslask.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f87a9431-7d6a-49e4-aea6-233c7a06b0de
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411275
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Świadczenie usług serwisu oraz bieżącej konserwacji systemu KSAT2000i
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem Umowy jest świadczenie przez Wykonawcę usług serwisu i bieżącej konserwacji nad wdrożonym u Zamawiającego Systemem, w zakresie niżej wymienionych Modułów i funkcjonalności:
1) Administrator Systemów Aplikacji (ASA);
2) Centralna Kartoteka Kontrahentów (CKK);
3) Fakturowanie (FKT);
4) Księga Główna (KG);
5) Majątek (MAJ);
6) Należności i Zobowiązania (NZ);
7) Organizacja Pracy Urzędu (ORG);
8) Centralny Rejestr Umów (CRU);
9) Planowanie i Monitorowanie Budżetu (BUD);
10) Raportowanie Adhoc (ADH);
11) Repozytorium Systemu (RS);
12) Ewidencja Kadrowa (EK);
13) Płace (PL);
14) Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (PL-ZFSS);
15) Pracownicze Plany Kapitałowe (PPEK)
16) Portal Pracownika (EPP3).
3.9.) Główny kod CPV: 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-13
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-04-01 do 2026-07-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): COIG S.A.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6340134205
4.3.3.) Ulica: Mikołowska 100
4.3.4.) Miejscowość: Katowice
4.3.5.) Kod pocztowy: 40-065
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 649440,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00148342/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 649440,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy - Usługi |