Budowa toru speedrowerowego przy ul. Jaksonowickiej 28 we Wrocławiu
Wrocławskie Centrum Treningowe SPARTAN Spółka z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411353
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411353/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-28 08:41
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-75df9878-9faf-48c5-81f2-05ab452005e4
- Identyfikator
- 8942926635
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411353 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa toru speedrowerowego przy ul. Jaksonowickiej 28 we Wrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wrocławskie Centrum Treningowe SPARTAN Spółka z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020656009
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lubińska 53
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 53-623
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.7.) Numer telefonu: +48 71 73 88 200
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@spartan.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spartan.wroc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://spartan.logintrade.net/zapytania_email,237718,bce7d0bb6f475c3b213bd055a2ea65e6.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
sport i rekreacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa toru speedrowerowego przy ul. Jaksonowickiej 28 we Wrocławiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-75df9878-9faf-48c5-81f2-05ab452005e4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411353
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00384987
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/16/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 650000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana pod nazwą: „Budowa toru speedrowerowego przy ul. Jaksonowickiej 28 we Wrocławiu”
Opis przedmiotu zamówienia stanowi Projekt wykonany przez ASPA Pracownię Architektoniczną 2 Spółka z o.o. ul. Zielonego Dębu 6, 51-621 Wrocław.
Zakres robót budowlanych, w szczególności:
1. Tor speedrowerowy
- tor zgodny z aktualnym regulaminem PFKS (rok 2026),
- długość toru mierzona w osi toru: 96 m
- szerokość toru na prostych i łukach: 6 m
- dwa łuki połączone prostymi równoległymi
- krawędzie toru wyznaczone krawężnikami zgodnie z projektem, z materiałów niestwarzających zagrożenia,
- szerokość buforu między torem a dojściem pieszym: 0,5 m
- pochylenie poprzeczne jednostronne o wartości zmiennej w przedziale 2-25%
2. Nawierzchnia toru
- nawierzchnia (poza polem startowym) z mączki ceglanej, zgodnie z projektem
- grubość warstwy nawierzchni: 15 cm
- nawierzchnia jednorodna, niesypka, nieśliska, niegrząska, bez ostrych i niebezpiecznych elementów; granulacja nie może przekraczać 6 mm,
- odporność na deformacje podczas użytkowania (brak kolein, wyrw, dziur),
- oznakowanie toru i linii – trwałe lub łatwo odnawialne, w kolorze kontrastowym.
3. Podbudowa toru
Warstwy podbudowy (od góry, po zagęszczeniu):
- destrukt betonowy czysty, stabilizowany mechanicznie, 5 cm
- destrukt betonowy czysty, stabilizowany mechanicznie, 10 cm
- warstwa wyrównawcza: piasek, 15 cm
+ Urządzenie startowe, ogrodzenie toru, park maszyn
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |