Dostawa artykułów spożywczych do Aresztu Śledczego w Warszawie - Służewcu
Areszt Śledczy w Warszawie Służewcu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411347
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411347/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-28 08:38
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-901f2d8f-ef37-4d61-a14a-024409cc2ae0
- Identyfikator
- 9511307112
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne produkty spożywcze
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411347 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa artykułów spożywczych do Aresztu Śledczego w Warszawie - Służewcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Areszt Śledczy w Warszawie Służewcu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000320489
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Kłobucka 5
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 02-699
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.7.) Numer telefonu: 22 35 45 100
1.4.8.) Numer faksu: 22 843 33 41
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp_sluzewiec@sw.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-901f2d8f-ef37-4d61-a14a-024409cc2ae0
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411347
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie sektorowe
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa artykułów spożywczych do Aresztu Śledczego w Warszawie - Służewcu
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Dostawa kiszonek
3.9.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-01
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-07-01 do 2025-12-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Gospodarstwo rolne „Zalesie”,
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8222248101
4.3.3.) Ulica: Zalesie 4
4.3.4.) Miejscowość: Stanisławów
4.3.5.) Kod pocztowy: 05-304
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 29683,50 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00410575/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-12-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 22337,70 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |