Organizacja i przeprowadzenie kursów dla uczestników projektu „Inwestujemy w zawodowców III”.

Powiat Olkuski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00411348
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00411348/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-28 08:38
Lokalizacja
Olkusz, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4aefc360-26a7-40ce-8ac4-43f2cbb92c36
Identyfikator
6372024678
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkoleniowe

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411348 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Organizacja i przeprowadzenie kursów dla uczestników projektu „Inwestujemy w zawodowców III”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiat Olkuski

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255045

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Mickiewicza 2

1.4.2.) Miejscowość: Olkusz

1.4.3.) Kod pocztowy: 32-300

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@sp.olkusz.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp.olkusz.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4aefc360-26a7-40ce-8ac4-43f2cbb92c36

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411348

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00586149

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Inwestujemy w zawodowców III

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Organizacja i przeprowadzenie kursów dla uczestników projektu „Inwestujemy w zawodowców III”.

Umowa dla części nr 11

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzenia kursów dla uczestników projektu „Inwestujemy w zawodowców III”. Zamówienie składa się z 19 części:
CZĘŚĆ 11- Koparko-ładowarka kl. 3.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej części znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-10

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

180 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Ośrodek Szkoleń Zawodowych „DIAGNO-TEST” Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 2220894578

4.3.4.) Miejscowość: Sławków

4.3.6.) Województwo: śląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 14750,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00143584/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-07

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 14750 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi