Dostawa płyt drogowych (YOMB) w ilości 5 000 szt.
GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO REMONOTOWO-USŁUGOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411356
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411356/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-28 08:43
- Lokalizacja
- Sławki, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-352cf994-826e-44b7-832a-8d100175a561
- Identyfikator
- 5891982354
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411356 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa płyt drogowych (YOMB) w ilości 5 000 szt.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO REMONOTOWO-USŁUGOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 221018753
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: 1 A
1.4.2.) Miejscowość: Sławki
1.4.3.) Kod pocztowy: 83-314
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.4.7.) Numer telefonu: 58 684-12-26
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gpru@gpru-slawki.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gpru-slawki.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gospodarka wodna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-352cf994-826e-44b7-832a-8d100175a561
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411356
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00115390
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa płyt drogowych (YOMB) w ilości 5 000 szt.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowych płyt drogowych wielootworowych typu YOMB o wymiarach 100x75x12,5 cm w ilości 5 000 szt. Wykonanych zgodnie z normą PN-EN 1339:2005. Płyty winny być podwójnie krzyżowo zbrojone stalą wg norm PN-H-93247, PN-EN 10080, w strefie dolnej i górnej o minimalnej grubości prętów zbrojeniowych fi 6 mm. Grubość otuliny betonowej prętów zbrojonych 30 mm +/- 5 mm. Łączna masa zbrojenia w jednej płycie nie może być mniejsza niż 2,90 kg. Odporność płyt na ścieranie to 18000/5000 (mm3/mm2). Odporność na działanie mrozu stopień mrozoodporności F 150. Wytrzymałość na ściskanie - klasa betonu C30/37; nasiąkliwość nie większa niż 5%. Powierzchnia płyt winna być bez rys, pęknięć i ubytków betonu, o fakturze zwartej lub z formy, zgodnie z wymaganiami normowymi. Krawędzie płyt winne być równe i proste – maksymalne odchyłki od wymiarów nominalnych to: na długości +/- 5 mm, na szerokości +/- 5 mm, na grubości +/- 3 mm. Do każdej dostarczonej na budowę partii płyt YOMB potencjalny Wykonawca robót winien przedłożyć Zamawiającemu Certyfikat zgodności lub Deklarację zgodności z polską normą. Do oferty potencjalny Wykonawca robót winien przedłożyć Zamawiającemu Certyfikat zgodności lub Deklarację zgodności z normami oraz krajową ocenę techniczną i krajową deklarację właściwości użytkowych wraz z rysunkami technicznymi potwierdzającymi przekrój płyty i sposób zbrojenia, potwierdzające spełnienie wyżej wskazanych wymogów.
Dostawa płyt będzie się odbywać w godzinach 7:30 do 15:30, sukcesywnie według potrzeb w miejsce wskazane przez Zamawiającego na terenie Gminy Somonino. Zamówienia będą składane Wykonawcy drogą mailową lub telefonicznie sukcesywnie od dnia zawarcia umowy. Złożone zamówienie realizowane będzie w terminie nie krótszym niż 2 dni i nie dłuższym niż 5 dni.
Towar dostarczany będzie na ryzyko Wykonawcy transportem gwarantującym zachowanie jego należytej jakości. Koszt załadunku, transportu i rozładunku towaru pokrywa Wykonawca. Wymagana jest należyta staranność przy realizacji umowy. Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez Wykonawcę podczas wykonywania przedmiotu zamówienia.
Ilość zamawianych płyt podana jest w sposób szacunkowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo dokonania zamówienia w zmniejszonych lub zwiększonych ilościach, z tym że zwiększenie zamówienia może nastąpić w zakresie do 15% od ilości łącznie zamówionych płyt zgodnie z umową.
Wykonawca udziela gwarancji oraz rękojmi na dostarczone materiały na okres min. 36 miesięcy. W przypadku dostarczenia towaru niezgodnego z parametrami określonymi przez Zamawiającego w niniejszej specyfikacji, lub dostarczenia przedmiotu wadliwego Wykonawca jest zobowiązany do jego wymiany w ciągu 24 godzin od zgłoszenia przez Zamawiającego.
3.9.) Główny kod CPV: 44113800-3 - Materiały do układania nawierzchni drogowych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-13
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-07-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): FG Beton Sp. z o.o. Sp. k.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5892075440
4.3.3.) Ulica: Sytna Góra 10
4.3.4.) Miejscowość: Prokowo
4.3.5.) Kod pocztowy: 83-300
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 313650,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00157290/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-23
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 284856,93 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |