Modernizacja sprzętu środowiska serwerowego i sieciowego Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu SP ZOZ.
Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu SPZOZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411382
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411382/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-28 08:49
- Lokalizacja
- Przemyśl, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ad5b1b49-e50e-42b5-80be-8e0ccadaad0d
- Identyfikator
- 7952547258
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia komputeroweSerweryNadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID)Urządzenia do przechowywania i odczytu danychElementy składowe sieciPakiety oprogramowania i systemy informatyczneRóżne pakiety oprogramowania i systemy komputeroweUsługi konfiguracji oprogramowaniaUrządzenia sieciowe
Wykonawcy
2 przyznane
IT-HOSP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL · lot 0
— · lot 0
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411382 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizacja sprzętu środowiska serwerowego i sieciowego Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu SP ZOZ.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu SPZOZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 369600814
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Juliusza Słowackiego 85
1.5.2.) Miejscowość: Przemyśl
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-700
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@wsprprzemysl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.wsprprzemysl.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pcm.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja sprzętu środowiska serwerowego i sieciowego Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu SP ZOZ.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ad5b1b49-e50e-42b5-80be-8e0ccadaad0d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411382
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00083333/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.7 Modernizacja sprzętu środowiska serwerowego i sieciowego Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu SP ZOZ
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00285782
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WSPR.ZP. 262 – 1 / 3 / 2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 280000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów wraz z oprogramowaniem serwerowym , macierzy dyskowej, oprogramowania silnika bazy danych, wraz z montażem, instalacją, konfiguracją i migracją dotychczasowego środowiska IT ZamawiającegoRealizacja zamówienia nastąpi w siedzibie Zamawiającego, tj. przy ul. Juliusza Słowackiego 85A, 37–700 Przemyśl.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48820000-2 - Serwery
30233141-1 - Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID)
30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
32422000-7 - Elementy składowe sieci
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania
4.5.5.) Wartość części: 265000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia UTM (Unified Threat Management) z 3-letnią licencją obejmującą wszystkie funkcje bezpieczeństwa oferowane przez producenta, wraz z jego dostawą, instalacją, konfiguracją oraz uruchomieniem w infrastrukturze sieciowej Zamawiającego,4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania
4.5.5.) Wartość części: 15000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 608012,37 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 608012,37 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 608012,37 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IT - HOSP Sp. z o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5170453654
7.3.3) Ulica: Staromiejska 35
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 35-231
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 608012,37 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |