Organizacja i przeprowadzenie szkoleń wyjazdowych obejmujących tematykę kompetencji liderskich i zarządzania zespołem.
WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411398
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411398/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-28 08:52
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ff515c97-4c09-47f7-9e32-c14be2d9fd48
- Identyfikator
- 9542770064
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenia w dziedzinie zarządzania
Wykonawcy
3 przyznane
Centrum Profilaktyki i Reedukacji „Atelier” po poprawieniu oczywistej omyłki pisarskiej: Artur Cienkosz OŚRODEK PSYCHOPROFILAKTYKI NOWA PERSPEKTYWA, CENTRUM PROFILAKTYKI I REEDUKACJI Atelier, ACRENTALCARSKraków, PL · lot 0
81 024 PLNKARINA LNISKAKartuzy, PL · lot 1
47 760 PLNPC OPEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot 2
39 010 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411398 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja i przeprowadzenie szkoleń wyjazdowych obejmujących tematykę kompetencji liderskich i zarządzania zespołem.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276254650
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Juliusza Ligonia 46
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-037
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@slaskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slaskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.slaskie.pl/ogloszenia_i_aktualnosci/zamowienia_publiczne/zamowienia_wszczete_od_dnia_01012021_r/zam_na_usl_spoleczne_i_inne_szczegolne_uslugi/?p=2026%5ETryb+podstawowy%5Eaktualne1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Organizacja i przeprowadzenie szkoleń wyjazdowych obejmujących tematykę kompetencji liderskich i zarządzania zespołem.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ff515c97-4c09-47f7-9e32-c14be2d9fd48
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411398
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034980/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.9 Usługi szkolenia grupowe - zarządzanie personelem, kierowanie rozwojem pracowników
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest współfinansowane w 85% ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu FESL.11 Fundusze Europejskie na pomoc techniczną EFRR, Działanie FESL.11.01 Pomoc Techniczna EFRR (dla części I-III)2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00256443
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZ-ZP.272.4.4.2026.BN
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na organizacji i przeprowadzeniu szkoleń wyjazdowych obejmujących tematykę kompetencji liderskich i zarządzania zespołem.Część I - Kompleksowe przygotowanie i realizacja szkoleń wyjazdowych z noclegiem, obejmujących tematykę zarządzania zespołem, delegowaniem zadań i monitorowaniem realizacji dla pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego;
2. Wykonawca jest zobowiązany do świadczenia usług w sposób umożliwiający dostępność wszystkim uczestnikom spotkań, w tym osobom z niepełnosprawnościami z uwzględnieniem warunków realizacji przedmiotu zamówienia, o których mowa w pkt 10, 11, 12, 13 i 15 Opisu Przedmiotu zamówienia, stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ.
3. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ.
4. Projektowane postanowienia umowy w sprawie powyższego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy znajdują się w Załącznikach nr 2a do SWZ
5. Zamówienie współfinansowane :
Zamówienie jest współfinansowane w 85% ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu FESL.11 Fundusze Europejskie na pomoc techniczną EFRR, Działanie FESL.11.01 Pomoc Techniczna EFRR oraz w 15% z budżetu Województwa Śląskiego.
6. Instrukcje dla Wykonawcy znajdują się na Platformie pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=slaskie&USER_MENU_HOVER=publicFilesList
4.5.3.) Główny kod CPV: 80532000-2 - Usługi szkolenia w dziedzinie zarządzania
4.5.5.) Wartość części: 137938,29 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na organizacji i przeprowadzeniu szkoleń wyjazdowych obejmujących tematykę kompetencji liderskich i zarządzania zespołem.Część II: Kompleksowe przygotowanie i realizacja szkoleń wyjazdowych obejmujących tematykę motywowania 3.0, recognition i psychologii lidera dla pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.
2. Wykonawca jest zobowiązany do świadczenia usług w sposób umożliwiający dostępność wszystkim uczestnikom spotkań, w tym osobom z niepełnosprawnościami z uwzględnieniem warunków realizacji przedmiotu zamówienia, o których mowa w pkt 10, 11, 12, 13 i 15 Opisu Przedmiotu zamówienia, stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ.
3. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ.
4. Projektowane postanowienia umowy w sprawie powyższego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy znajdują się w Załącznikach nr 2b do SWZ
5. Zamówienie współfinansowane :
Zamówienie jest współfinansowane w 85% ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu FESL.11 Fundusze Europejskie na pomoc techniczną EFRR, Działanie FESL.11.01 Pomoc Techniczna EFRR oraz w 15% z budżetu Województwa Śląskiego.
6. Instrukcje dla Wykonawcy znajdują się na Platformie pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=slaskie&USER_MENU_HOVER=publicFilesList
4.5.3.) Główny kod CPV: 80532000-2 - Usługi szkolenia w dziedzinie zarządzania
4.5.5.) Wartość części: 73697,14 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na organizacji i przeprowadzeniu szkoleń wyjazdowych obejmujących tematykę kompetencji liderskich i zarządzania zespołem.Część III: Kompleksowe przygotowanie i realizacja szkolenia wyjazdowego obejmującego tematykę skutecznego prowadzenia trudnych rozmów z pracownikami, w tym rozmów korygujących, dyscyplinujących, motywujących oraz dotyczących zachowań problemowych i sytuacji konfliktowych dla pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.
2. Wykonawca jest zobowiązany do świadczenia usług w sposób umożliwiający dostępność wszystkim uczestnikom spotkań, w tym osobom z niepełnosprawnościami z uwzględnieniem warunków realizacji przedmiotu zamówienia, o których mowa w pkt 10, 11, 12, 13 i 15 Opisu Przedmiotu zamówienia, stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ.
3. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ.
4. Projektowane postanowienia umowy w sprawie powyższego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy znajdują się w Załącznikach nr 2c do SWZ
5. Zamówienie współfinansowane :
Zamówienie jest współfinansowane w 85% ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu FESL.11 Fundusze Europejskie na pomoc techniczną EFRR, Działanie FESL.11.01 Pomoc Techniczna EFRR oraz w 15% z budżetu Województwa Śląskiego.
6. Instrukcje dla Wykonawcy znajdują się na Platformie pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=slaskie&USER_MENU_HOVER=publicFilesList
4.5.3.) Główny kod CPV: 80532000-2 - Usługi szkolenia w dziedzinie zarządzania
4.5.5.) Wartość części: 70077,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 17
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 17
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 81024,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 160000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 81024,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Centrum Profilaktyki i Reedukacji „Atelier” po poprawieniu oczywistej omyłki pisarskiej: Artur Cienkosz OŚRODEK PSYCHOPROFILAKTYKI NOWA PERSPEKTYWA, CENTRUM PROFILAKTYKI I REEDUKACJI Atelier, ACRENTALCARS
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 536 098 888
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 81024,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 15
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 15
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 47760,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 100000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 47760,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Karina Lniska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5892092964
7.3.4) Miejscowość: Przodkowo
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 47760,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 15
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 15
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 39010,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 79900,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 39010,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PC Open Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 732 217 00 13
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 39010,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |