Dostawa odczynników oraz materiałów kontrolnych wraz z dzierżawą analizatorów

POWIATOWY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00411365
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00411365/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-28 08:45
Lokalizacja
Starachowice, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f6e20ebc-5682-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
6641873185
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Odczynniki laboratoryjneOdczynniki do badania krwi

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411365 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa odczynników oraz materiałów kontrolnych wraz z dzierżawą analizatorów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ

1.2.) Oddział zamawiającego: Dział ds zamówień publicznych i zaopatrzenia

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291141752

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Batalionów Chłopskich 6

1.4.2.) Miejscowość: Starachowice

1.4.3.) Kod pocztowy: 27-200

1.4.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpital.starachowice.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zoz.starachowice.sisco.info/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f6e20ebc-5682-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411365

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2021/BZP 00309254/01

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa odczynników oraz materiałów kontrolnych wraz z dzierżawą analizatorów

Umowa dla części nr 1

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Zadanie 1 - Dostawa odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą 2 analizatorów immunologicznych na okres 12 miesięcy

3.9.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

Umowa dla części nr 2

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Zadanie 2 - Dostawa odczynników laboratoryjnych i materiału kontrolnego wraz z dzierżawą 2 analizatorów na okres 36 miesięcy

3.9.) Główny kod CPV: 33696200-7 - Odczynniki do badania krwi

Umowa dla części nr 3

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Zadanie nr 3- Odczynniki serologiczne i krwinki wzorcowe okres 24 miesięcy

3.9.) Główny kod CPV: 33696200-7 - Odczynniki do badania krwi

Umowa dla części nr 4

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Zadanie 4 - Dostawa testów do wykrywania Clostridium difficile w okresie 12 miesięcy

3.9.) Główny kod CPV: 33696200-7 - Odczynniki do badania krwi

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-28

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

12 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): P.P.H.U. Bor-Pol Mariusz Borkowski

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6310206880

4.3.3.) Ulica: Pl. Jaśminu 2

4.3.4.) Miejscowość: Gliwice

4.3.5.) Kod pocztowy: 44-152

4.3.6.) Województwo: śląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 59400 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2021/BZP 00334417/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2022-12-27

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 59400 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy