„Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Przedszkola w Baniach w okresie wrzesień 2025-lipiec 2026”

Przedszkole w Baniach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00411404
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00411404/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-28 08:57
Lokalizacja
Banie, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-53cb502c-333f-40a2-9c8d-2a18ffe51f5b
Identyfikator
8581540971
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty mleczarskie

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411404 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
„Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Przedszkola w Baniach w okresie wrzesień 2025-lipiec 2026”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Przedszkole w Baniach

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00100317600000

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Pocztowa 3

1.4.2.) Miejscowość: Banie

1.4.3.) Kod pocztowy: 74-110

1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@przedszkole.banie.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://przedszkolebanie.edupage.org/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-53cb502c-333f-40a2-9c8d-2a18ffe51f5b

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411404

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00252486

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

„Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Przedszkola w Baniach w okresie wrzesień 2025-lipiec 2026”

Umowa dla części nr 1

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

CZĘŚĆ nr 1: NABIAŁ
Przedmiot zamówienia w zakresie części nr 1 dotyczy zakupu i sukcesywnej dostawy nabiału. Dostawa odbywać się będzie w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego. Towar musi być dostarczony w następnym dniu po złożeniu zamówienia. Średnia częstotliwość dostawy 3 razy w tygodniu w godz. od 6.30 do 13.00.
1. Masło, zawartość tłuszczu mleka min. 82%, bez dodatków i konserwantów, aʼ 200g szt. 1680
2. Mleko krowie UHT 3,2%, możliwość ponownego zamknięcia, aʼ 1l szt. 4800
3. Śmietana 18% homogenizowana, gęsta, aʼ 1 l szt. 150
4. Śmietana 36% (kartonik) świeża bez dodatków i konserwantów, bez dodatku karagenu, aʼ 1 l szt. 72
5. Śmietana UHT 18%, aʼ 1l szt. 297

3.9.) Główny kod CPV: 15500000-3 - Produkty mleczarskie

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-03

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2025-08-25 do 2026-07-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): IGLOTEX DYSTRYBUCJA POLSKA SP. Z O.O.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6790175807

4.3.4.) Miejscowość: Gdynia

4.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 35833,05 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00334748/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 25546,46 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy