„Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Przedszkola w Baniach w okresie wrzesień 2025-lipiec 2026”
Przedszkole w Baniach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411416
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411416/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-28 08:59
- Lokalizacja
- Banie, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-53cb502c-333f-40a2-9c8d-2a18ffe51f5b
- Identyfikator
- 8581540971
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411416 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
„Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Przedszkola w Baniach w okresie wrzesień 2025-lipiec 2026”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Przedszkole w Baniach
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00100317600000
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Pocztowa 3
1.4.2.) Miejscowość: Banie
1.4.3.) Kod pocztowy: 74-110
1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@przedszkole.banie.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://przedszkolebanie.edupage.org/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-53cb502c-333f-40a2-9c8d-2a18ffe51f5b
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411416
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00252486
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Przedszkola w Baniach w okresie wrzesień 2025-lipiec 2026”
Umowa dla części nr 4
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
CZĘŚĆ nr 4: PRZETWORY SYPKIE
Przedmiot zamówienia w zakresie części nr 4 dotyczy zakupu i sukcesywnej dostawy przetworów sypkich. Dostawa przetworów sypkich odbywać się będzie w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego. Towar musi być dostarczony w następnym dniu po złożeniu zamówienia. Średnia częstotliwość dostawy 2 razy w tygodniu w godz. od 7.00 do 13.00.
1. Kasza burgul, a’ 1kg kg 35
2. Kasza gryczana, a’ 1kg kg 20
3. Kasza jęczmienna, a’ 1kg kg 25
4. Kasza kuskus, a’ 1kg kg 15
5. Kasza manna, a’ 1kg kg 30
6. Kasza pęczak, a’ 1 kg kg 40
7. Kasza jaglana, a’ 1kg kg 20
8. Makaron kokardki – mąka pszenna, a’ 5kg kg 35
9. Makaron łazanki - mąka pszenna, a’ 5kg kg 30
10. Makaron nitka - mąka pszenna, a’ 5 kg kg 40
11. Makaron świderki - mąka pszenna, a’5kg kg 120
12. Makaron rurka – mąka pszenna, a’5 kg kg 55
13. Mąka pszenna typ 500, a’ 1kg kg 390
14. Mąka ziemniaczana, a’ 1kg kg 5
15. Płatki kukurydziane, bez dodatku cukru, bez glutenu, a’ 1kg kg 45
16. Płatki owsiane, a’ 1kg kg 35
17. Płatki pszenne ekstrudowane, a’ 1kg kg 35
18. Płatki ryżowe, a ‘ 1kg kg 35
19. Ryż, a’ 5kg kg 120
20. Cukier biały kryształ, a’ 1kg kg 300
21. Cukier puder kg 5
22. Sól drobna, a’ 1kg kg 130
23. Mąka kukurydziana, a’ 1kg kg 7
24. Bułka tarta kg 42
25. Ryż brązowy ,a’ 1 kg bez ciał obcych kg 25
26. Soczewica czerwona, a’ 1kg bez ciał obcych kg 20
27. Mąka orkiszowa, a’1kg kg 20
28. Mąka krupczatka, a’ 1kg kg 20
3.9.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
15800000-6 - Różne produkty spożywcze
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-03
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-08-25 do 2026-07-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Bruno Tassi Sp. z o. o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272359947
4.3.3.) Ulica: Staniewicka
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 8414,28 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00334748/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 6844,57 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |