Modernizacja toalet damskich i męskich (parter i I piętro) w budynku WTMiT przy al. Piastów 41.

ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZCZECINIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00411435
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00411435/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-28 09:03
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-90fc3a53-fb0d-48a0-b9f4-00df8b2ac209
Identyfikator
8522545056
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalowanie drzwiMontaż konstrukcji metalowychRoboty rozbiórkoweRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychRoboty w zakresie instalacji elektrycznychKładzenie płytekInstalowanie ścianek działowych

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ SZYŁOWGRYFINO, PL · lot 0
539 818,72 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411435 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja toalet damskich i męskich (parter i I piętro) w budynku WTMiT przy al. Piastów 41.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZCZECINIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 320588161

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Piastów 17

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-310

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@zut.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zut.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-90fc3a53-fb0d-48a0-b9f4-00df8b2ac209

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Nauka i Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja toalet damskich i męskich (parter i I piętro) w budynku WTMiT przy al. Piastów 41.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-90fc3a53-fb0d-48a0-b9f4-00df8b2ac209

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411435

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00320795

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/WTMiT/83/2026 - II

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje swoim zakresem m.in. wymianę drzwi do toalet, montaż nadproży stalowych, rozbiórka
zabudów i glazury, wymiana urządzeń sanitarnych, wymiana instalacji elektrycznej, montaż glazury i terakoty, montaż
ścianek i zabudów z g-k, montaż ścianek z HPL itd. Wykonawcy winni mieć na uwadze iż robota budowlana będzie
prowadzona w czynnym obiekcie. Szczegółowy opis robót stanowiących przedmiot niniejszego postępowania, w tym ich
rodzaj, zakres określa zespół dokumentów (Dokumentacja Techniczno-Opisowa), na którą składają się:
1) Załącznik nr 2 do SWZ – Wielobranżowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót STWiOR
2) Załącznik nr 2 A do SWZ – Rysunki
3) Załącznik nr 2 B do SWZ – Pozwolenie na budowę (realizowane w zakresie dotyczącym tylko powiększenia otworów
drzwiowych)
4) Załącznik nr 3 do SWZ – Przedmiary robót

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45431000-7 - Kładzenie płytek

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 539818,72 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 811800,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 539818,72 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.B.R. Brukpol-2 Andrzej Szyłow

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8581272950

7.3.3) Ulica: ul. Długa 12B

7.3.4) Miejscowość: Żabnica

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 539818,72 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane