Opracowanie dokumentacji technicznej dla zadania: Projekt przebudowy drogi powiatowej nr 1154K na odcinku od ronda w Sułoszowej do granicy z powiatem Olkuskim
GMINA SUŁOSZOWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411417
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411417/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-28 09:00
- Lokalizacja
- Sułoszowa, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bb6c1696-cbb7-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 6771037576
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411417 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Opracowanie dokumentacji technicznej dla zadania: Projekt przebudowy drogi powiatowej nr 1154K na odcinku od ronda w Sułoszowej do granicy z powiatem Olkuskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA SUŁOSZOWA
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555520
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Krakowska 139
1.4.2.) Miejscowość: Sułoszowa
1.4.3.) Kod pocztowy: 32-045
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@suloszowa.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.suloszowa.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb6c1696-cbb7-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411417
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00479227
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Opracowanie dokumentacji technicznej dla zadania: Projekt przebudowy drogi powiatowej nr 1154K na odcinku od ronda w Sułoszowej do granicy z powiatem Olkuskim
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Przebudowa drogi powiatowej nr 1154K na odcinku od ronda w Sułoszowej do granicy z powiatem Olkuskim na dł. około 3 km w zakresie: rozbudowy drogi powiatowej 1154K, w tym: budowa chodnika z odwodnieniem, poszerzeniu jezdni i wymianie nawierzchni.
2. Zakres rzeczowy:
- Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy drogi powiatowej nr 1154K w miejscowości Sułoszowa w zakresie budowy chodnika z odwodnieniem, poszerzenia jezdni i wymianie nawierzchni oraz uzyskania stosownych uzgodnień, opinii i właściwych decyzji administracyjnych wymaganych przepisami prawa i/lub uzyskanie decyzji ZRID.
- Zakres rzeczowy zadania ostatecznie zostanie potwierdzony po wyborze koncepcji oraz wykonaniu badań geologicznych przez Projektanta oraz przeprowadzonej wizji w terenie.
- Koncepcję projektową należy wykonać na mapach sytuacyjno-wysokościowych w skali 1:500. Podstawą przyjętych rozwiązań powinny być m.in. sprawdzenie przepustowości, przeanalizowanie przejezdności, zapewnienie widoczności, bezpieczeństwa w ruchu oraz analiza możliwych kolizji z istniejącą infrastrukturą techniczną. Opracowanie powinno zawierać:
a. część opisową,
b. część rysunkową
3. Parametry:
Elementy przebudowywanych dróg powiatowych należy zaprojektować zgodnie z obowiązującym Rozporządzeniem Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej z dnia 2 marca 1999 r. w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać drogi i ich usytuowanie dla drogi klasy Z.
Parametry techniczne przedmiotu zamówienia:
- klasa techniczna – droga klasy „Z”
- dopuszczalny nacisk osi pojazdu – 115 kN/oś
- kategoria ruchu - KR3
- szerokość jezdni 6m
- należy zaprojektować ścieżkę rowerową o szerokości 2m, bez chodnika z uwagi na znikomy ruch pieszych i brak istniejących zabudowań: zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej z dnia 2 marca 1999 r. w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać drogi i ich usytuowanie (tj. Dz.U. z 2016 r. poz. 124 z późniejszymi zmianami).
3.9.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-08
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2025-06-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): NIWELETA Sebastian Gwizdek
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6422583228
4.3.3.) Ulica: ul. Służba Polsce 4 lokal 4
4.3.4.) Miejscowość: Miechów
4.3.5.) Kod pocztowy: 32-200
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 319308 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00552023/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 5
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Przedłużające się procedury w zakresie uzgodnień projektowych dotyczących urządzeń teletechnicznych
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmieniono termin zakończenia zadania
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Przedłużające się procedury w zakresie uzgodnień projektowych
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmieniono termin zakończenia zadania
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Przedłużające się procedury w zakresie uzgodnień projektowych
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmieniono termin zakończenia zadania
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 4
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Przedłużające się procedury w zakresie uzgodnień projektowych
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmieniono termin zakończenia zadania
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 5
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Przedłużające się procedury w zakresie uzgodnień projektowych
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmieniono termin zakończenia zadania
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 319308,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |