„Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Przedszkola w Baniach w okresie wrzesień 2025-lipiec 2026”

Przedszkole w Baniach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00411448
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00411448/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-28 09:05
Lokalizacja
Banie, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-53cb502c-333f-40a2-9c8d-2a18ffe51f5b
Identyfikator
8581540971
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsneDróbWędliny drobiowe

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411448 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
„Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Przedszkola w Baniach w okresie wrzesień 2025-lipiec 2026”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Przedszkole w Baniach

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00100317600000

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Pocztowa 3

1.4.2.) Miejscowość: Banie

1.4.3.) Kod pocztowy: 74-110

1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@przedszkole.banie.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://przedszkolebanie.edupage.org/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-53cb502c-333f-40a2-9c8d-2a18ffe51f5b

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411448

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00252486

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

„Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Przedszkola w Baniach w okresie wrzesień 2025-lipiec 2026”

Umowa dla części nr 7

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

CZĘŚĆ nr 7: MIĘSO I WĘDLINY
Przedmiot zamówienia w zakresie części nr 7 dotyczy zakupu i sukcesywnej dostawy mięsa i wędlin. Dostawa odbywać się będzie w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego. Towar musi być dostarczony codziennie w godz. od 6.30 do 8.00.
1. Filet z piersi kurczaka, mięso świeże, nie mrożone, bez skóry, połówki bez ścięgien, kości i chrząstek kg 450
2. Filet z indyka, świeży, nie mrożony, bez skóry, bez kości kg 50
3. Kiełbasa krakowska sucha min. 130 g mięsa wieprzowego w 100g, aʼ 120g szt. 60
4. Kiełbasa śląska, min. 70% mięsa wieprzowego, średnio rozdrobniona, peklowana wędzona, parzona kg 107
5. Korpus drobiowy, świeży, nie mrożony kg 90
6. Kości wieprzowe wędzone kg 20
7. Kura rosołowa kg 25
8. Łopatka wieprzowa bez kości mięso świeże, nie mrożone, bez ścięgien i tkanki tłuszczowej kg 400
9. Kiełbasa biała surowa, skład: mięso wieprzowe 100%, czosnek, przyprawy naturalne kg 80
10. Parówki drobiowe ( min. 90 % mięsa) kg 60
11. Schab bez kości, mięso świeże, nie mrożone kg 250
12. Skrzydło z indyka, mięso świeże, nie mrożone kg 130
13. Szponder, mięso wołowe, świeże, nie mrożone kg 18
14. Szynka gotowana, plastry, mięso wieprzowe min. 75%, aʼ 100g szt.
55
15. Szynka wieprzowa surowa bez kości "kulka", mięso świeże - nie mrożone, element pozbawiony kości i tkanki tłuszczowej, bez ścięgien kg 500
16. Wątróbka drobiowa kg 50
17. Ćwiartka z kurczaka wędzonego (udziec + pałka) kg 20
18. Pałka z kurczaka, mięso świeże, nie mrożone kg 250
19. Boczek wędzony /parzony, bez dodatków białkowych, utleniaczy, chemicznych, konserwujących, przeciwutleniaczy, wzmacniaczy smaku, stabilizatorów, regulatorów kwasowości, emulgatorów), sztucznych aromatów kg 60
20. Pasztet z indyka (min. 55% mięsa z indyka) kg 10
21. Pasztet z fileta drobiowy, zapiekany (surowce drobiowe min. 55 %) kg 27
22. Polędwica Sopocka , plastry, min. 75% mięsa, zawartość tłuszczu nie więcej niż 10 g na 100 g, aʼ 100g szt. 120
23. Polędwica z kurczaka, plastry (97% mięsa ), aʼ100g szt. 100
24. Pierś z indyka gotowana, zawartość mięsa powyżej 70%, bez zawartości mięsa odkostnionego mechanicznie a’ 100g szt. 100
25. Polędwica miodowa, zawartość mięsa powyżej 70%, bez zawartości mięsa odkostnionego mechanicznie, a’ 100g szt. 80
26. Schab biały, zawartość mięsa powyżej 70%, bez zawartości mięsa odkostnionego mechanicznie, a’100g szt. 80
27. Schab pieczony, zawartość mięsa powyżej 70%, bez zawartości mięsa odkostnionego mechanicznie a’100g szt. 80
28. Karkówka wieprzowa, mięso świeże, nie mrożone kg 150
29. Żeberka wieprzowe trójkąty, mięso świeże, nie mrożone kg 50

3.9.) Główny kod CPV: 15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

15112000-6 - Drób

15131135-0 - Wędliny drobiowe

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-03

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2025-08-25 do 2026-07-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Madar Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8513202233

4.3.4.) Miejscowość: Szczecin

4.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 54900,35 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00334748/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 48391,49 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy