Rekultywacja składowiska odpadów w m. Krzyż, gm. Czastary / 2025
"EKO-REGION" sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411483
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411483/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-28 09:13
- Lokalizacja
- Bełchatów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b7c5ddb9-bfa8-45fc-afd8-72943e86611e
- Identyfikator
- 7691917979
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411483 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Rekultywacja składowiska odpadów w m. Krzyż, gm. Czastary / 2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: "EKO-REGION" sp. z o.o.
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590765381
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Bawełniana 18
1.4.2.) Miejscowość: Bełchatów
1.4.3.) Kod pocztowy: 97-400
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@eko-region.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.eko-region.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b7c5ddb9-bfa8-45fc-afd8-72943e86611e
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411483
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00475084
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Rekultywacja składowiska odpadów w m. Krzyż, gm. Czastary / 2025
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1.Przedmiotem umowy jest wykonanie przez Wykonawcę rekultywacji składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne w m. Krzyż, gm. Czastary z wykorzystaniem dostarczonych odpadów przez Zamawiającego.
2.Przedmiot umowy, o którym mowa w pkt 1 należy wykonać w oparciu o umowę i jej załączniki, tj.:
1)Formularz ofertowy Wykonawcy wraz z kosztorysem ofertowym sporządzonym metodą kalkulacji szczegółowej - załącznik nr 1 i 1a do SWZ i umowy,
2)Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 2 do SWZ i umowy,
3)Dokumentację projektową – załącznik nr 3 do SWZ i umowy:
a)Dokumentacja techniczna określająca techniczne warunki zamknięcia i rekultywacji składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne w m. Krzyż, gm. Czastary,
b)Kosztorys i przedmiar robót,
c)Decyzja Marszałka Województwa Łódzkiego z dnia 18 grudnia 2024 r.,
znak: KLSV.7241.1.2024.KZ, w sprawie zmiany decyzji zamknięcia i rekultywacji składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne w m. Krzyż, gm. Czastary,
d)Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku nr 2 do SWZ i umowy oraz w załączniku nr 3 do SWZ i umowy.
3.9.) Główny kod CPV: 45112320-4 - Rekultywacja
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
90500000-2 - Usługi związane z odpadami
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-05
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
14 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Firma Handlowo – Usługowa ITC Angelika Jabłońska
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8882509507
4.3.4.) Miejscowość: Baruchowo
4.3.5.) Kod pocztowy: 87-821
4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 558653,70 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00585907/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-20
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 558653,70 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |