Budowa kolumbarium na Cmentarzu Komunalnym w Gubinie – segmenty 5-6
GMINA GUBIN O STATUSIE MIEJSKIM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411485
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411485/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-28 09:13
- Lokalizacja
- Gubin, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bbd3b048-3531-4db1-b271-b2ff888f5989
- Identyfikator
- 9260008606
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411485 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa kolumbarium na Cmentarzu Komunalnym w Gubinie – segmenty 5-6
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA GUBIN O STATUSIE MIEJSKIM
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770190
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Piastowska 24
1.4.2.) Miejscowość: Gubin
1.4.3.) Kod pocztowy: 66-620
1.4.4.) Województwo: lubuskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.4.7.) Numer telefonu: 684558100; 68 478 43 01;684558144
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: um@gubin.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gubin.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bbd3b048-3531-4db1-b271-b2ff888f5989
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411485
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00296072
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa kolumbarium na Cmentarzu Komunalnym w Gubinie – segmenty 5-6
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia jest:
a) wykonanie robót budowlanych pn. „Budowa kolumbarium na Cmentarzu Komunalnym w Gubinie – segmenty 5-6.”
b) uzyskanie zaświadczenia o pozwoleniu na użytkowanie
2) Zakres przedmiotu umowy obejmuje m.in. wykonanie poniższych robót:
a) budowa dwóch segmentów kolumbarium z cegły klinkierowej składających się z 60 nisz podzielonych na:
- 24 małe nisze
- 24 średnie nisze
- 12 dużych nisz
b) utwardzenie terenu z kostki betonowej,
c) zakup, dostarczenie i montaż ławek parkowych w liczbie 6 dla każdego kolumbarium
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45215400-1 - Roboty na cmentarzach
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): INITIO Anna Borowska -Jadłoś
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9542505310
4.3.3.) Ulica: Moniuszki 16A/47
4.3.4.) Miejscowość: Zielona Góra
4.3.5.) Kod pocztowy: 65-049
4.3.6.) Województwo: lubuskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 294954 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00140766/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Nie
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 169892,87 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Nie
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |