Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Banie pochodzących z nieruchomości niezamieszkałych

Gmina Banie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00411517
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00411517/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-28 09:21
Lokalizacja
Banie, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cf85f8b0-c5c7-498b-9cd3-615d4992cadd
Identyfikator
8581726138
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi związane z odpadamiUsługi wywozu odpadówUsługi transportu odpadów

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411517 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Banie pochodzących z nieruchomości niezamieszkałych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Banie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684597

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Skośna 6

1.4.2.) Miejscowość: Banie

1.4.3.) Kod pocztowy: 74-110

1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@banie.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.banie.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cf85f8b0-c5c7-498b-9cd3-615d4992cadd

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411517

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00096562

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Banie pochodzących z nieruchomości niezamieszkałych

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

3. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Banie pochodzących
z nieruchomości niezamieszkałych
2) wyposażenie nieruchomości niezamieszkałych w pojemniki do gromadzenia odpadów komunalnych.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
5. Wykonawca jest zobowiązany do odbierania odpadów komunalnych z należytą starannością,
w terminach i częstotliwością wynikających z przyjętego harmonogramu odbioru.
6. Wykonawca odbiera i transportuje odpady również w przypadkach, kiedy dojazd będzie utrudniony z powodu np. niekorzystnych warunków atmosferycznych itp. W takich przypadkach Wykonawcy nie przysługują roszczenia z tytułu wzrostu kosztów realizacji przedmiotu zamówienia. Trasy przewozu odpadów przebiegają po drogach wojewódzkich, powiatowych i gminnych.
W przypadku, gdy usługa nie będzie możliwa do zrealizowana w ustalonym terminie, dniem odbioru będzie dzień następny lub kolejne dni po wyznaczonym terminie, jednak nie dłużej
niż 5 dni.
7. Przedmiot zamówienia Wykonawca zobowiązany jest wykonywać zgodnie z przepisami prawa ochrony środowiska oraz przepisami BHP.

3.9.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-28

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

12 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): EKO-MYŚL Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5971516364

4.3.4.) Miejscowość: Dalsze 36, 74-300 Myślibórz

4.3.5.) Kod pocztowy: 74-300

4.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 156782,06 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00142182/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-03-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 146969,46 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi