Dostawa odczynników do oznaczania przeciwciał anty-HLA w grupach biorców o podwyższonym ryzyku immunologicznym w celu poprawy wyników leczenia transplantacyjnego ....
Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411528
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411528/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-28 09:23
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-58080480-44c6-406e-ad6c-f2b54a553df4
- Identyfikator
- 9551908958
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411528 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa odczynników do oznaczania przeciwciał anty-HLA w grupach biorców o podwyższonym ryzyku immunologicznym w celu poprawy wyników leczenia transplantacyjnego ....
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie
1.2.) Oddział zamawiającego: USK-2
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288900
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Al. Powstańców Wielkopolskich nr 72
1.4.2.) Miejscowość: Szczecin
1.4.3.) Kod pocztowy: 70-111
1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@usk2.szczecin.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.usk2.szczecin.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-58080480-44c6-406e-ad6c-f2b54a553df4
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411528
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 032-100886
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa odczynników do oznaczania przeciwciał anty-HLA w grupach biorców o podwyższonym ryzyku immunologicznym w celu poprawy wyników leczenia transplantacyjnego ....
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zadanie nr 1 Dostawa odczynników do oznaczania przeciwciał anty-HLA u
pacjentów o podwyższonym ryzyku immunologicznym zakwalifikowanych do
przeszczepu nerki - Program zakontraktowany przez Ministerstwo Zdrowia
3.9.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-01
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2025-12-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Biomedica Poland Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5260004641
4.3.3.) Ulica: Raszyńska 13
4.3.4.) Miejscowość: Piaseczno
4.3.5.) Kod pocztowy: 05-500
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 438683,28 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/S 071-232743
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W związku z niewykorzystaniem ilościowym odczynników laboratoryjnych w terminie wskazanym w § 19 ust. 4 strony zgodnie przedłużyły termin realizacji umowy .
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Termin realizacji umowy został przedłużony do dnia 30.06.2026 r.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 438683,28 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |