Roboty budowlane infrastruktury podróżnych na terenie Gminy Nowy Targ w ramach projektu: Zintegrowany system transportu na terenie POF – Gmina Nowy Targ
Gmina Nowy Targ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411539
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411539/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-28 09:26
- Lokalizacja
- Nowy Targ, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0d260035-8ac3-4a22-ada4-253ecbd364b0
- Identyfikator
- 7352833352
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411539 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Roboty budowlane infrastruktury podróżnych na terenie Gminy Nowy Targ w ramach projektu: Zintegrowany system transportu na terenie POF – Gmina Nowy Targ
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowy Targ
1.2.) Oddział zamawiającego: Gmina Nowy Targ
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892570
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Bulwarowa 9
1.4.2.) Miejscowość: Nowy Targ
1.4.3.) Kod pocztowy: 34-400
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ugnowytarg.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugnowytarg.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d260035-8ac3-4a22-ada4-253ecbd364b0
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411539
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00632373
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, priorytet Fundusze Europejskie dla transportu miejskiego, działanie Transport miejski – ZIT
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Roboty budowlane infrastruktury podróżnych na terenie Gminy Nowy Targ w ramach projektu: Zintegrowany system transportu na terenie POF – Gmina Nowy Targ
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane infrastruktury podróżnych na terenie Gminy Nowy Targ w ramach projektu: Zintegrowany system transportu na terenie POF – Gmina Nowy Targ w zakresie:
• wykonanie przebrukowania lub wymianę fragmentów nawierzchni z kostki w celu dostosowanie peronów, zatok i najbliższego otoczenia przystanków do nowych przystanków,
• wykonanie elementów wypukłych (kostka/ zlicowane z powierzchnią chodnika/peronu elementy integracyjne) w okolicy wejść do busa/autobusu (udogodnienie dla osób słabo widzących lub niewidomych),
• wykonanie obniżenia wejścia/wjazdu (na jednym lub dwóch krawężnikach), dojścia/dojazdu do peronu przystankowego w celu:
a) dostępu osób z niepełnosprawności w obrębie przystanku (wjazd wózkiem, wózkiem dziecięcym na krańcach peronu/przystanku),
b) łagodny wjazd z ruchu ogólnego rowerem na kraniec peronu, w celu skorzystania z B&R i wprowadzenia roweru do boksu.
• wykonanie fluorescencyjnego oznakowania poziomego i odblaskowego oznakowania pionowego - gwarantujące dobrą widoczność w nocy,
• wykonanie czytelnych tablic informacyjnych z rozkładem jazdy,
• wykonanie wiat przystankowych chroniących podróżnych przed wiatrem i deszczem, z przeszkleniami bocznymi umożliwiającymi obserwację podjazdów nadjeżdżających,
• wykonanie infrastruktury rowerowej MOR,
• wykonanie projektu stałej organizacji dla całego zakresu.
Szczegóły zamówienia zawarte są w załącznikach do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45213315-4 - Roboty budowlane w zakresie wiat na przystankach autobusowych
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45213311-6 - Roboty budowlane w zakresie przystanków autobusowych
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
30195000-2 - Tablice
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-18
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): JKL S.C. Jacek Lassak
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: JKL S.C. Katarzyna Lassak
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7361731102
4.3.4.) Miejscowość: Nowe Bystre 254a
4.3.5.) Kod pocztowy: 34-521
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1890000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00137779/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W związku z § 17 ust. 2 pkt. 2 lit. e tiret 4 i 7 umowy Nr GPI-ZP.272.6.2026 w związku z wystąpieniem okoliczności:
- zmian w dokumentacji dot. przedmiotu umowy dokonanych na wniosek Zamawiającego,
- przedłużających się konsultacji społecznych, protestów mieszkańców uniemożliwiających realizację przedmiotu umowy w całości bądź w części.
Termin zakończenia robót: 5 miesięcy od dnia podpisania umowy.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
• wykonanie przebrukowania lub wymianę fragmentów nawierzchni z kostki w celu dostosowanie peronów, zatok i najbliższego otoczenia przystanków do nowych przystanków,
• wykonanie elementów wypukłych (kostka/ zlicowane z powierzchnią chodnika/peronu elementy integracyjne) w okolicy wejść do busa/autobusu (udogodnienie dla osób słabo widzących lub niewidomych),
• wykonanie obniżenia wejścia/wjazdu (na jednym lub dwóch krawężnikach), dojścia/dojazdu do peronu przystankowego w celu:
a) dostępu osób z niepełnosprawności w obrębie przystanku,
b) łagodny wjazd z ruchu ogólnego rowerem na kraniec peronu.
• wykonanie fluorescencyjnego oznakowania poziomego i odblaskowego,
• wykonanie czytelnych tablic informacyjnych z rozkładem jazdy,
• wykonanie wiat przystankowych chroniących podróżnych przed wiatrem i deszczem, z przeszkleniami bocznymi umożliwiającymi obserwację podjazdów nadjeżdżających,
• wykonanie infrastruktury rowerowej MOR,
• wykonanie projektu stałej organizacji dla całego zakresu.
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1890000,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |