Tymczasowe miejsce schronienia w budynku Zespołu Szkół w Karnkowie

Gmina Lipno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00411569
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00411569/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-28 09:35
Lokalizacja
Lipno, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-05047593-6023-4d36-b650-808f9a630776
Identyfikator
4660345629
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi projektowania architektonicznegoRoboty remontowe i renowacyjneInstalowanie wentylacjiRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneTynkowanieRoboty malarskieKładzenie i wykładanie podłógInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówJednostki prądotwórcze

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411569 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Tymczasowe miejsce schronienia w budynku Zespołu Szkół w Karnkowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lipno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866554

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mickiewicza

1.5.2.) Miejscowość: Lipno

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-600

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 54 2886200

1.5.8.) Numer faksu: 54 2872048

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lipno@uglipno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uglipno.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/uglipno

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Tymczasowe miejsce schronienia w budynku Zespołu Szkół w Karnkowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-05047593-6023-4d36-b650-808f9a630776

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411569

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034232/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Tymczasowe miejsce schronienia w budynku Zespołu Szkół w Karnkowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388115

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIZP.271.14.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych dla zadania pn. „Tymczasowe miejsce schronienia w budynku Zespołu Szkół w Karnkowie”.
2. Zamówienie realizowane jest w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Szczegółowy zakres oraz wymagania funkcjonalno-użytkowe określa Program Funkcjonalno-Użytkowy (PFU), stanowiący Tom II dokumentacji postępowania.
3. Obiekt obejmuje część piwnic budynku Zespołu Szkół w Karnkowie. Kotłownia olejowa pozostaje poza zakresem opracowania i robót, z zastrzeżeniem koniecznych powiązań instalacyjnych i zabezpieczeń wynikających z projektu.
4. Orientacyjnym celem Zamawiającego jest uzyskanie możliwie największej pojemności MDS, z założeniem około 250 osób. Liczba ta nie stanowi gwarantowanej ani minimalnej pojemności. Ostateczna pojemność MDS zostanie określona przez właściwy terytorialny organ ochrony ludności zgodnie z § 9 rozporządzenia MSWiA z dnia 9 lipca 2025 r., z uwzględnieniem zweryfikowanej powierzchni kwalifikowanej, dostępności powietrza, przewidywanego czasu ochrony i liczby wyjść.
5. Zakres obejmuje w szczególności:
a) wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z wymaganymi uzgodnieniami, opiniami i zgłoszeniami, jeżeli będą wymagane;
b) inwentaryzację i ocenę stanu istniejącego w zakresie niezbędnym do prawidłowego zaprojektowania robót;
c) wymianę lub dostosowanie drzwi i okien zgodnie z PFU i dokumentacją projektową;
d) wykonanie nowej wentylacji odpowiedniej do funkcji obiektu;
e) naprawę i odtworzenie izolacji przeciwwilgociowych w zakresie wynikającym z rozpoznania i projektu;
f) remont tynków, przygotowanie powierzchni i malowanie;
g) wymianę lub wykonanie posadzek;
h) dostosowanie i rozbudowę sanitariatów do potrzeb projektowanej funkcji;
i) dostosowanie instalacji elektrycznej, wymianę oświetlenia oraz zapewnienie zasilania rezerwowego;
j) dostawę, montaż i uruchomienie agregatu prądotwórczego wraz z niezbędnym układem przełączania/zasilania;
k) wykonanie prób, pomiarów, rozruchów, dokumentacji powykonawczej i przeszkolenie wskazanych osób;
l) uzyskanie dokumentów niezbędnych do zgodnego z prawem użytkowania wykonanego zakresu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne
Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

Uzasadnienie faktyczne
W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie składania ofert, tj. do dnia 27 sierpnia 2026 r., do upływu terminu składania ofert nie została złożona żadna oferta.
Wobec braku ofert zachodzi obligatoryjna przesłanka unieważnienia postępowania określona w art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego nr WIZP/14/2026.
2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane