„Przeprowadzenie kursów stacjonarnych dla grup uczniów”- 2 części zamówienia

Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00411590
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00411590/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-28 09:39
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1ba92108-eebd-4a2a-a557-eea74354eb06
Identyfikator
6340010147
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkolenia specjalistycznegoUsługi szkolenia zawodowegoUsługi edukacji technicznej i zawodowej na poziomie szkoły średniejUsługi edukacji młodzieży

Wykonawcy

2 przyznane

ANETA GÓRNISIEWICZSkawina, PL · lot 0
· lot 0

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411590 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Przeprowadzenie kursów stacjonarnych dla grup uczniów”- 2 części zamówienia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 270160421

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 40-086 Katowice Sokolska 26

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-086

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ws@sltzn.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.sltzn.katowice.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1ba92108-eebd-4a2a-a557-eea74354eb06

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przeprowadzenie kursów stacjonarnych dla grup uczniów”- 2 części zamówienia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1ba92108-eebd-4a2a-a557-eea74354eb06

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411590

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00085567/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Kursy stacjonarne dla uczniów w ramach projektu SOS_4 Szkolenia Otwartych Szans

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„SOS 4_ Szkolenia otwartych szans” - realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego na lata 2021-2027 (Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji dla priorytetu FESL.10.00 Fundusze Europejskie na transformację dla działania FESL.10.23 – Edukacja zawodowa w procesie sprawiedliwej transformacji regionu).

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00314347

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SOS4/Z32/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 258800 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć 01 – Kursy certyfikowane Microsoft,
- Kurs AI-103 – Azure AI z egzaminem zewnętrznym. 1 grupa 16 uczniów
- Kurs SC-100 – Microsoft Cybersecurity Architect z egzaminem zewnętrznym. 1 grupa 16 uczniów
1) W ramach organizacji kursów zamówienia wykonawca zobowiązany jest do:
a) opracowania programu zajęć,
b) przygotowania niezbędnych materiałów szkoleniowych oraz przekazania ich uczestnikom szkolenia najpóźniej podczas
pierwszych zajęć oraz zapewnienie jednego dodatkowego kompletu Zamawiającemu– zamawiający dopuszcza materiały
szkoleniowe w formie elektronicznej.
c) ochrony uzyskanych w trakcie realizacji szkolenia danych osobowych,
d) prowadzenia i przekazania Zamawiającemu: list obecności, podpisanych przez uczestników szkoleń, oraz list
potwierdzających odbiór materiałów szkoleniowych zawierających imię, nazwisko, podpis uczestnika szkolenia oraz datę ich
odbioru,
e) oceny szkoleń dokonanej w oparciu o wypełnione przez uczestników indywidualne ankiety oceny,
f) opracowania w uzgodnieniu z zamawiającym harmonogramu zajęć, g) przeprowadzenie egzaminu wraz z przekazaniem odpowiednich zaświadczeń i/lub certyfikatów potwierdzających uzyskanie uprawnień – zgodnie z wymienionymi na załączniku nr 10 – Opis kursów,
h) przygotowania imiennych świadectw ukończenia kursu,
i) stosowania zasad informacji i promocji,
współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu opisanego w załączniku nr 10:
2) Kursy muszą uwzględniać indywidualne potrzeby rozwojowe i edukacyjne oraz możliwości psychofizyczne uczniów, w tym
także uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (niepełnosprawnych, którzy będą objęci wsparciem w ramach
projektu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

80210000-9 - Usługi edukacji technicznej i zawodowej na poziomie szkoły średniej

80310000-0 - Usługi edukacji młodzieży

4.5.5.) Wartość części: 104000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć 02 – Kursy programowania przemysłowego
- Kurs PLC Siemens S7-1200 3 grupy po 12 uczniów

- Kurs druku 3D FDM 3 grupy po 8 uczniów

1) W ramach organizacji kursów zamówienia wykonawca zobowiązany jest do:
a) opracowania programu zajęć,
b) przygotowania niezbędnych materiałów szkoleniowych oraz przekazania ich uczestnikom szkolenia najpóźniej podczas
pierwszych zajęć oraz zapewnienie jednego dodatkowego kompletu Zamawiającemu– zamawiający dopuszcza materiały
szkoleniowe w formie elektronicznej.
c) ochrony uzyskanych w trakcie realizacji szkolenia danych osobowych,
d) prowadzenia i przekazania Zamawiającemu: list obecności, podpisanych przez uczestników szkoleń, oraz list
potwierdzających odbiór materiałów szkoleniowych zawierających imię, nazwisko, podpis uczestnika szkolenia oraz datę ich
odbioru,
e) oceny szkoleń dokonanej w oparciu o wypełnione przez uczestników indywidualne ankiety oceny,
f) opracowania w uzgodnieniu z zamawiającym harmonogramu zajęć, g) przeprowadzenie egzaminu wraz z przekazaniem odpowiednich zaświadczeń i/lub certyfikatów potwierdzających uzyskanie uprawnień – zgodnie z wymienionymi na załączniku nr 10 – Opis kursów,
h) przygotowania imiennych świadectw ukończenia kursu,
i) stosowania zasad informacji i promocji,
współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu opisanego w załączniku nr 10:
2) Kursy muszą uwzględniać indywidualne potrzeby rozwojowe i edukacyjne oraz możliwości psychofizyczne uczniów, w tym
także uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (niepełnosprawnych, którzy będą objęci wsparciem w ramach
projektu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

80210000-9 - Usługi edukacji technicznej i zawodowej na poziomie szkoły średniej

80310000-0 - Usługi edukacji młodzieży

4.5.5.) Wartość części: 154800 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 73280,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 73280,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 73280,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IT Szkolenia Aneta Górnisiewicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9442106036

7.3.3) Ulica: ul. Słoneczna 3a

7.3.4) Miejscowość: Skawina

7.3.5) Kod pocztowy: 32-050

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 73280,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-25
2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi