Folga na zakolu w miejscowości Dąbek
GMINA DĄBROWA ZIELONA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411605
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411605/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-28 09:42
- Lokalizacja
- Dąbrowa Zielona, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b0d13743-e822-4c3a-a7fa-4f14beb92658
- Identyfikator
- 9492195763
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411605 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Folga na zakolu w miejscowości Dąbek
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĄBROWA ZIELONA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151397902
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Kościuszki 31
1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Zielona
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-265
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.7.) Numer telefonu: 343555018
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@dabrowazielona.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.dabrowazielona.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gwdabrowazielona.e-zp.finn.pl/procurements1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Folga na zakolu w miejscowości Dąbek2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b0d13743-e822-4c3a-a7fa-4f14beb92658
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411605
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00011368/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Folga na zokolu w miejscowości Dąbek - Promocja aktywnych form spędzania czasu wolnego poprzez tworzenie i rozwój szlaków i towarzyszącej im infrastruktury
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Dofinansowanie realizacji projektu przez Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 (PS WPR 2023-2027)2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00118021
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OŚIIP.271.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 229150,13 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W ramach zamierzenia inwestycyjnego planuje się urządzenie terenu rekreacyjnego i wypoczynkowego wraz z siłownią zewnętrzną, paleniskiem, altaną i ścieżkami żwirowymi.
Wymagane elementy małej architektury:
1. zestaw treningowy 1 kpl.,
2. rowerek wolnostojący 2 kpl.,
3. altana drewniana z grillem murowanym i trójnogiem 1 kpl.,
4. palenisko 1 kpl.,
5. ławka drewniana 3 kpl.,
6. ławka parkowa z oparciem 11 kpl.,
7. kosz na śmieci 8 kpl.,
8. tablica informacyjna (regulamin) 1 kpl.,
Parametry małej architektury zostały szczegółowo opisane w dokumentacji projektowej. Wymagane są nawierzchnie bezpieczne: mata przerostowa, nawierzchnia z tłucznia wraz z warstwami podbudowy, obrzeża parkowe lub krawężniki betonowe chodnikowe. Podane w dokumentacji projektowej elementy zagospodarowania terenu i małej architektury mają charakter referencyjny. Dopuszcza się stosowanie elementów równoważnych lub o porównywalnych parametrach. Urządzenia winny być zgodne z normami PN-EN 1176 lub 1177.
Należy sporządzić powykonawczą inwentaryzację geodezyjną.
Roboty budowlane należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową, Specyfikacją Warunków Zamówienia (SWZ), zgłoszeniem robót, postanowieniami Umowy oraz ofertą Wykonawcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
45236250-7 - Wyrównywanie terenu parków
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 252027,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 433000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 252027,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DSM Invest Group Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6332242570
7.3.3) Ulica: ul. Powiśle 2
7.3.4) Miejscowość: Skoczów
7.3.5) Kod pocztowy: 43-430
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 252027,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |