Sukcesywne dostawy artykułów biurowych potrzeby Jednostek Administracji Państwowej
Ministerstwo Klimatu i Środowiska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411573
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411573/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-28 09:36
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e9123425-22e9-45a9-b825-2ceef2295792
- Identyfikator
- 5261647453
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411573 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Sukcesywne dostawy artykułów biurowych potrzeby Jednostek Administracji Państwowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Ministerstwo Klimatu i Środowiska
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001064858
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Wawelska 52/54
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-922
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: piotr.jasinski@klimat.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/klimat
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e9123425-22e9-45a9-b825-2ceef2295792
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411573
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 115094-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Sukcesywne dostawy artykułów biurowych potrzeby Jednostek Administracji Państwowej
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów biurowych na potrzeby Jednostek Administracji Państwowej, określonych w Załączniku nr 1a do SWZ. 2. Szczegółowy wykaz i opis wymagań dotyczących artykułów biurowych został określony w Załączniku nr 2 do SWZ, stanowiącym Formularz asortymentowo–cenowy. Ilości artykułów biurowych zawarte w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowią sumę ilości artykułów biurowych dla poszczególnych Jednostek Administracji Państwowej objętych zamówieniem. 3. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 3 do SWZ stanowiącym Projektowane postanowienia umowy.
3.9.) Główny kod CPV: 30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Konsorcjum Biuro Klub Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1181783347
4.3.3.) Ulica: Al. Fryderyka Chopina 55
4.3.4.) Miejscowość: Łomianki Dolne
4.3.5.) Kod pocztowy: 05-092
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 63801,23 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Dz. Urz. UE 565620-2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-29
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 44008,02 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |