Sukcesywna dostawa materiałów oraz wyposażenia wraz z asortymentem saunamistrzowskim do strefy Saun & Wellness znajdującej się w Kompleksie Termy Maltańskie.

TERMY MALTAŃSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00411596
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00411596/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-28 09:40
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bf101f32-2826-492a-8052-3af7f6869820
Identyfikator
7781401096
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Olejki eteryczneSpecjalistyczne produkty chemiczneProdukty chemiczne wysokowartościowe i różneWyposażenie różneŁaźnie termostatyczne i akcesoria

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411596 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Sukcesywna dostawa materiałów oraz wyposażenia wraz z asortymentem saunamistrzowskim do strefy Saun & Wellness znajdującej się w Kompleksie Termy Maltańskie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: TERMY MALTAŃSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 634355755

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Termalna 1

1.4.2.) Miejscowość: Poznań

1.4.3.) Kod pocztowy: 61-028

1.4.4.) Województwo: wielkopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@termymaltanskie.com.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.termymaltanskie.com.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bf101f32-2826-492a-8052-3af7f6869820

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411596

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00321364

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Sukcesywna dostawa materiałów oraz wyposażenia wraz z asortymentem saunamistrzowskim do strefy Saun & Wellness znajdującej się w Kompleksie Termy Maltańskie.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów oraz wyposażenia wraz z asortymentem saunamistrzowskim do strefy Saun & Wellness.

3.9.) Główny kod CPV: 24920000-9 - Olejki eteryczne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

24950000-8 - Specjalistyczne produkty chemiczne

24900000-3 - Produkty chemiczne wysokowartościowe i różne

39290000-1 - Wyposażenie różne

42943000-8 - Łaźnie termostatyczne i akcesoria

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-07

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

12 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Bassau Rawza Spółka Komandytowa

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9910507924

4.3.4.) Miejscowość: Prószków

4.3.6.) Województwo: opolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 245100,03 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00367741/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-07

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 156704,46 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Dostawy