Modernizacja (przebudowa) dróg dojazdowych do gruntów rolnych w miejscowości Blinów Drugi oraz Majdan - Obleszcze na działkach nr ewid. 940, 344 i 376.Postępowanie w podziale na dwie części.

GMINA SZASTARKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00411649
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00411649/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-28 09:49
Lokalizacja
Szastarka, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-925c3bb1-eacd-47f3-ae0a-56e0dbbdb287
Identyfikator
7151675797
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

2 przyznane

"ZOMIX" GRZEGORZ ZALEŚNY, PIOTR ZALEŚNY SPÓŁKA KOMANDYTOWANisko, PL · lot 0
332 029,73 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStaszów, PL · lot 1
257 322,63 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411649 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja (przebudowa) dróg dojazdowych do gruntów rolnych w miejscowości Blinów Drugi oraz Majdan - Obleszcze na działkach nr ewid. 940, 344 i 376.Postępowanie w podziale na dwie części.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SZASTARKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409650

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lubelska 17

1.5.2.) Miejscowość: Szastarka

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-225

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: (48) 15 8714130

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@gminaszastarka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugszastarka.e-biuletyn.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-925c3bb1-eacd-47f3-ae0a-56e0dbbdb287

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja (przebudowa) dróg dojazdowych do gruntów rolnych w miejscowości Blinów Drugi oraz Majdan - Obleszcze na działkach nr ewid. 940, 344 i 376.Postępowanie w podziale na dwie części.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-925c3bb1-eacd-47f3-ae0a-56e0dbbdb287

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411649

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00149846/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja (przebudowa) dróg dojazdowych do gruntów rolnych w miejscowości Blinów Drugi oraz Majdan-Obleszcze na działkach nr ewid. 940, 344 i 376.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00326019

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPI.271.1.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 729679,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 – Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Blinów Drugi na działce nr ewid. 940.
1. Zakres zamówienia w części 1 - Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Blinów Drugi od km 0+007 do km 0+940 na działce nr ewid. 940 obejmuje wykonanie przebudowy drogi zlokalizowanej na terenie Gminy Szastarka, na działce ewidencyjnej 940 w obrębie geodezyjnym miejscowości Blinów Drugi. Droga posiada numer 108624L, a jej właścicielem jest Gmina Szastarka. W zakres zamówienia wchodzi m.in.: wykonanie:
a) nawierzchni (roboty pomiarowe, czyszczenie nawierzchni drogowej, skropienie nawierzchni emulsją asfaltową, wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno-asfaltową, nawierzchnia z mieszanek mineralno -bitumicznych grysowych – warstwa ścieralna asfaltowa);
b) zjazdów (wykonanie koryta na całej szerokości nawierzchni zjazdów, profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni zjazdów, podbudowa z kruszywa łamanego);
c) roboty wykończeniowe (ścinanie poboczy, podbudowa z kruszywa łamanego - utwardzenie poboczy);
d) uporządkowanie terenu budowy;
e) zakup, dostawa i umieszczenia przy pasie drogi oznakowania na słupkach metalowych w postaci tablicy z godłem Województwa Lubelskiego informującej, iż droga zrealizowana została z udziałem środków celowych budżetu województwa lubelskiego zgodnie wzorem stanowiącym załącznik nr 2 do „Zasad dotyczących trybu postępowania w zakresie zgłaszania, rozliczania i kontroli zadań określonych w ustawie z dnia 3 lutego 1995 r. o ochronie gruntów rolnych i leśnych ze środków celowych budżetu Województwa Lubelskiego” [Załącznik do uchwały nr CCVI/4059/2026 Zarządu Województwa Lubelskiego z dnia 20 stycznia 2026 r.]
2. Szczegółowy zakres robót określa dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (zał. nr 1a do SWZ) oraz zał. nr 6a – wzór umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.5.) Wartość części: 425209,50 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć 2 – Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Majdan - Obleszcze na działce nr ewid. 334 i 376.
1. Zakres zamówienia w części 2 - Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Majdan - Obleszcze od km 0+000 do km 0+480 na działkach ewidencyjnych nr 334,376 w obrębie geodezyjnym 0007 Majdan-Obleszcze, Gmina Szastarka obejmuje wykonanie przebudowy drogi zlokalizowanej na terenie Gminy Szastarka. Droga posiada numer 108653L, a jej właścicielem jest Gmina Szastarka. W zakres zamówienia wchodzi m.in.: wykonanie:
a) odtworzenie trasy i punktów wysokościowych;
b) oczyszczenie istniejącej nawierzchni bitumicznej jezdni wraz z jej skropieniem, ułożenie warstwy wyrównawczej z mieszanki mineralno-bitumicznej, warstwy wiążącej i ścieralnej z mieszanki mineralno-bitumicznej wraz z wykonaniem skropień międzywarstwowych;
c) uporządkowanie terenu;
d) zakup, dostawa i umieszczenia przy pasie drogi oznakowania na słupkach metalowych w postaci tablicy z godłem Województwa Lubelskiego informującej, iż droga zrealizowana została z udziałem środków celowych budżetu województwa lubelskiego zgodnie wzorem stanowiącym załącznik nr 2 do „Zasad dotyczących trybu postępowania w zakresie zgłaszania, rozliczania i kontroli zadań określonych w ustawie z dnia 3 lutego 1995 r. o ochronie gruntów rolnych i leśnych ze środków celowych budżetu Województwa Lubelskiego” [Załącznik do uchwały nr CCVI/4059/2026 Zarządu Województwa Lubelskiego z dnia 20 stycznia 2026 r.]
2. Szczegółowy zakres robót określa dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (zał. nr 1b do SWZ) oraz zał. nr 6b – wzór umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.5.) Wartość części: 304470,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 332029,73 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 491684,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 332029,73 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZOMIX Grzegorz Zaleśny, Piotr Zaleśny Spółka Komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6020131180

7.3.3) Ulica: ul. Szklarniowa 4

7.3.4) Miejscowość: Nisko

7.3.5) Kod pocztowy: 37-400

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 332029,73 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 257322,63 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 451061,17 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 257322,63 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowe Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 866-173-46-77

7.3.3) Ulica: ul. Towarowa 44

7.3.4) Miejscowość: Staszów

7.3.5) Kod pocztowy: 28-200

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 257322,63 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane