[4WOG-1200.2712.47.2026] Usługa przeprowadzenia szkoleń specjalistycznych dla Grup Poszukiwawczo-Ratowniczych K9 - 13 ŚBOT – będącej na zaopatrzeniu 4 WOG w Gliwicach, w podziale na 4 części.

4 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00411683
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00411683/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-28 09:56
Lokalizacja
Gliwice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6bd9ae26-5d31-4c54-a1d0-69736d5119f4
Identyfikator
6312541341
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkoleniowe

Wykonawcy

2 przyznane

Maria GrześJastrzębiec, PL · lot 0
14 850 PLN
JOANNA MĘDRZECKA-STEFAŃSKAWarszawa, PL · lot 3
88 946 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411683 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
[4WOG-1200.2712.47.2026] Usługa przeprowadzenia szkoleń specjalistycznych dla Grup Poszukiwawczo-Ratowniczych K9 - 13 ŚBOT – będącej na zaopatrzeniu 4 WOG w Gliwicach, w podziale na 4 części.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 4 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240763798

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Generała Władysława Andersa 47

1.5.2.) Miejscowość: Gliwice

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-121

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 4wog.zamowieniapubliczne@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://4wog.wp.mil.pl/pl/bip/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/4wog

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


jednostka wojskowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

[4WOG-1200.2712.47.2026] Usługa przeprowadzenia szkoleń specjalistycznych dla Grup Poszukiwawczo-Ratowniczych K9 - 13 ŚBOT – będącej na zaopatrzeniu 4 WOG w Gliwicach, w podziale na 4 części.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6bd9ae26-5d31-4c54-a1d0-69736d5119f4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411683

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00050534/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.19 Szkolenia Grup Poszukiwawczo-Ratowniczych K9 OSS 2026

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312278

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 4WOG-1200.2712.47.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1: Szkolenie GPR K9 WOT – Lost Person Behavior (I rok)

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
a) załącznik nr 4 - opis przedmiotu zamówienia dla części nr 1- 4.
b) załącznik nr 3 - projektowane postanowienia umowy dla części nr 1- 4.
c) załącznik nr 7 – Harmonogram szkoleń dla części nr 1- 4.

Załączniki stanowią integralną część niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 15000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2: Szkolenie GPR K9 WOT – Profilowanie (I rok)

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
a) załącznik nr 4 - opis przedmiotu zamówienia dla części nr 1- 4.
b) załącznik nr 3 - projektowane postanowienia umowy dla części nr 1- 4.
c) załącznik nr 7 – Harmonogram szkoleń dla części nr 1- 4.

Załączniki stanowią integralną część niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 20000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3: Szkolenie GPR K9 WOT – praca przy użyciu sprzętu wysokościowego
Podzadanie 3.1: szkolenie Przewodników psów ratowniczych i psy (II rok)
Podzadanie 3.2: szkolenie Przewodników psów ratowniczych i psy (IV)
Podzadanie 3.3: szkolenie Nawigatorów (IV rok)

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
a) załącznik nr 4 - opis przedmiotu zamówienia dla części nr 1- 4.
b) załącznik nr 3 - projektowane postanowienia umowy dla części nr 1- 4.
c) załącznik nr 7 – Harmonogram szkoleń dla części nr 1- 4.

Załączniki stanowią integralną część niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 25000,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4: Szkolenie GPR K9 WOT – tropienie taktyczne
Podzadanie 4.1: szkolenie Przewodników psów ratowniczych i psy (II rok)
Podzadanie 4.2: szkolenie Nawigatorów
Podzadanie 4.3: szkolenie Przewodników psów ratowniczych i psy (IV rok)

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
a) załącznik nr 4 - opis przedmiotu zamówienia dla części nr 1- 4.
b) załącznik nr 3 - projektowane postanowienia umowy dla części nr 1- 4.
c) załącznik nr 7 – Harmonogram szkoleń dla części nr 1- 4.

Załączniki stanowią integralną część niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 90000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14850,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 14850,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 14850,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Maria Grześ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7851764385

7.3.4) Miejscowość: Jastrzębiec

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 14850,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

nie złożono żadnej oferty

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

nie złożono żadnej oferty

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 88946,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 88946,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 88946,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Joanna Mędrzecka - Stefańska szkolenia, badania, spotkania.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9511986923

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Nadzór merytoryczny nad programem szkolenia, prowadzenie zajęć terenowych. Podmiot:
Christoph Rosenberger
Auf der Schottenwiese 7, 1160 Wien, Österreich

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 88946,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30
2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi