„UTWORZENIE ZINTEGROWANEGO CENTRUM PRZESIADKOWEGO W ZŁOTOWIE”

Gmina Miasto Złotów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00411686
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00411686/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-28 09:56
Lokalizacja
Złotów, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0af5fb46-363b-4e8d-8702-ac7a25d11cbe
Identyfikator
7671669426
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Obiekty budowlane związane z transportemRoboty budowlaneUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolnePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty instalacyjne w budynkachUsługi inżynieryjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneWykonywanie konstrukcji dachowychWykonywanie pokryć dachowychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi projektowania architektonicznego

Wykonawcy

1 przyznane

KANVEX TEAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄChodzież, PL · lot 0
440 340 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411686 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„UTWORZENIE ZINTEGROWANEGO CENTRUM PRZESIADKOWEGO W ZŁOTOWIE”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Złotów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791342

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Piasta 1

1.5.2.) Miejscowość: Złotów

1.5.3.) Kod pocztowy: 77-400

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 67 263 26 40

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@zlotow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.zlotow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zlotow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„UTWORZENIE ZINTEGROWANEGO CENTRUM PRZESIADKOWEGO W ZŁOTOWIE”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0af5fb46-363b-4e8d-8702-ac7a25d11cbe

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411686

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00018647/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Utworzenie zintegrowanego centrum przesiadkowego w Złotowie (ZIT)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt pt. „Utworzenie zintegrowanego centrum przesiadkowego w Złotowie. Aglomeracyjny system dróg rowerowych na obszarze ZIT MOF Piły – Budowa i modernizacja infrastruktury rowerowej na terenie Złotowa – etap III” nr FEWP.03.02-IZ.00-0036/25-00 w ramach: Priorytetu 03 „Fundusze europejskie dla zrównoważonej mobilności miejskiej w Wielkopolsce” ...

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00373041

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.21.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 379005,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest rozbiórka istniejących budynków gospodarczych wraz z budową zielonej poczekalni z wiatą rowerową i zagospodarowaniem terenu dz. nr 135/23 w Złotowie w formule: „zaprojektuj i wybuduj”.
W ramach inwestycji zaprojektowana i wykonana zostanie „zielona poczekalnia” wraz z wiata rowerową i zagospodarowaniem terenu wokół dworca kolejowego, obiekt będzie dostępny dla osób niepełnosprawnych. Zamówienie pn. „UTWORZENIE ZINTEGROWANEGO CENTRUM PRZESIADKOWEGO W ZŁOTOWIE” obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia wraz z wykonaniem robót budowlanych w pełnym zakresie, w tym uzyskanie niezbędnych decyzji, opinii i pozwoleń. Przedmiotem zamówienia jest również dostawa urządzeń oraz niezbędnego wyposażenia obiektu.
Zadanie to realizowane jest w ramach umowy o dofinansowanie Projektu pt. „Utworzenie zintegrowanego centrum przesiadkowego w Złotowie. Aglomeracyjny system dróg rowerowych na obszarze ZIT MOF Piły – Budowa i modernizacja infrastruktury rowerowej na terenie Złotowa – etap III” nr FEWP.03.02-IŻ.00-0036/25-00.
Obiekt zlokalizowany będzie w obrębie istniejącego Dworca Kolejowego na działce nr 135/23, w Złotowie – stanowiących własność Gminy Miasto Złotów. Realizację przedmiotowej inwestycji planuje się na terenie obecnie zlokalizowanych, istniejących, zniszczonych pod wpływem czasu, budynków gospodarczych o powierzchni ok. 165m2, parametrach zadaszenia:
- długość 19 m - szerokość 12 m - wysokość 3 m
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 7 do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia (PFU oraz decyzja o warunkach zabudowy).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45213300-6 - Obiekty budowlane związane z transportem

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 440340,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 440340,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 440340,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KANVEX team Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6070093837

7.3.3) Ulica: Mostowa 2c

7.3.4) Miejscowość: Chodzież

7.3.5) Kod pocztowy: 64-800

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

część prac budowlanych

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 440340,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 294 dni

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane