Dostawa odczynników do oznaczania przeciwciał anty-HLA w grupach biorców o podwyższonym ryzyku immunologicznym w celu poprawy wyników leczenia transplantacyjnego ....

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00411630
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00411630/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-28 09:47
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-58080480-44c6-406e-ad6c-f2b54a553df4
Identyfikator
9551908958
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Odczynniki laboratoryjne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411630 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa odczynników do oznaczania przeciwciał anty-HLA w grupach biorców o podwyższonym ryzyku immunologicznym w celu poprawy wyników leczenia transplantacyjnego ....

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie

1.2.) Oddział zamawiającego: USK-2

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288900

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Al. Powstańców Wielkopolskich nr 72

1.4.2.) Miejscowość: Szczecin

1.4.3.) Kod pocztowy: 70-111

1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@usk2.szczecin.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.usk2.szczecin.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-58080480-44c6-406e-ad6c-f2b54a553df4

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411630

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 032-100886

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa odczynników do oznaczania przeciwciał anty-HLA w grupach biorców o podwyższonym ryzyku immunologicznym w celu poprawy wyników leczenia transplantacyjnego ....

Umowa dla części nr 2

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Zadanie nr 2 Dostawa odczynników do oznaczania antygenów HLA u dawców nerki –
zakup odczynników wynikający z Programu Ministerstwa Zdrowia na doposażenie medycznych laboratoriów diagnostycznych testujących narządy w sprzęt
laboratoryjny do Real Time PCR; zakup zgodny z wymogami diagnostycznymi
Poltransplantu.

3.9.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-01

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2025-12-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Biomedica Poland Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5260004641

4.3.3.) Ulica: Raszyńska 13

4.3.4.) Miejscowość: Piaseczno

4.3.5.) Kod pocztowy: 05-500

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 75524,40 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/S 071-232743

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

W związku z niewykorzystaniem ilościowym odczynników laboratoryjnych w terminie wskazanym w § 19 ust. 4 strony zgodnie przedłużyły termin realizacji umowy .

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Termin realizacji umowy został przedłużony do dnia 30.06.2026 r.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 75524,40 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy