Poprawa efektywności energetycznej budynku użyteczności publicznej w Gminie Miejsce Piastowe
Gmina Miejsce Piastowe
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00411639
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411639/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-28 09:48
- Lokalizacja
- Miejsce Piastowe, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-071f46ad-0c9e-4906-89ac-bf05c1826165
- Identyfikator
- 6842380130
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-28
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411639 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Poprawa efektywności energetycznej budynku użyteczności publicznej w Gminie Miejsce Piastowe
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejsce Piastowe
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440583
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Dukielska 14
1.4.2.) Miejscowość: Miejsce Piastowe
1.4.3.) Kod pocztowy: 38-430
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@miejscepiastowe.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.miejscepiastowe.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-071f46ad-0c9e-4906-89ac-bf05c1826165
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411639
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00367000
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot zamówienia jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu nr „FEPK.02 Energia i środowisko” programu regionalnego „Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027"
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Poprawa efektywności energetycznej budynku użyteczności publicznej w Gminie Miejsce Piastowe
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest poprawa efektywności energetycznej budynku użyteczności publicznej w Gminie Miejsce Piastowe zlokalizowany przy ul. Dworskiej 14 w Miejscu Piastowym.
Zakres robót obejmuje w szczególności :
1) Wymiana stolarki okiennej na PCV,
2) Wymiana okien połaciowych,
3) Wymiana zewnętrznej ślusarki drzwiowej,
4) Wymiana wrót garażowych,
5) Wykonanie ocieplenia ścian zewnętrznych – roboty przygotowawcze,
6) Docieplenie ścian zewnętrznych styropianem z wykonaniem wyprawy elewacyjnej,
7) Montaż zdemontowanych wcześniej urządzeń na ścianach budynku,
8) Wykonanie ocieplenia ścian zewnętrznych poniżej połaci dachowych i odtworzenie daszku „A”,
9) Wykonanie ocieplenia ścian piwnic poniżej poziomu terenu – modernizacja przegrody fundamentowej,
10) Wykonanie ocieplenia ścian i stropów między garażami i pomieszczeniami ogrzewanymi styropianem,
11) Wykonanie ocieplenia ścian i stropu w pomieszczeniach garażowych,
12) Wyprawa elewacyjna bez ocieplenia,
13) Ułożenie opaski z kostki brukowej wokół budynku,
14) Remont nawierzchni podestów i schodów,
15) Remont balustrad zewnętrznych,
16) Wykonanie podjazdów dla osób niepełnosprawnych wraz z chodnikami dojazdowym,
17) Dostosowanie łazienek dla osób niepełnosprawnych,
18) Przeprowadzenie robót remontowo-budowlanych w kotłowni/pomieszczeniu socjalnym,
19) Zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej na elewacji budynku,
20) Modernizacja instalacji ogrzewania,
21) Zakup i montaż pompy ciepła,
22) Modernizacja kotłowni gazowej wraz z montażem kotłów gazowych,
23) Remont instalacji gazowej,
24) Remont wodno-kanalizacyjnej w obrębie kotłowni,
25) Wykonanie instalacji klimatyzacyjnej,
26) Zakup i montaż systemu monitorowania energii cieplnej i elektrycznej w czasie rzeczywistym,
27) Strojenie, konfiguracja, programowanie zamontowanych urządzeń,
28) Inne roboty konieczne do wykonania całości zadania.
3.9.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45321000-3 - Izolacja cieplna
45443000-4 - Roboty elewacyjne
09332000-5 - Instalacje słoneczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-17
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
10 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ROSE Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8191674669
4.3.3.) Ulica: Południowa
4.3.4.) Miejscowość: Strzyżów
4.3.5.) Kod pocztowy: 38-100
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 2200000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00430174/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-21
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana umowy dotyczy wprowadzenia obowiązku wystawiana faktur w systemie KSeF.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Przedmiotem zamówienia jest poprawa efektywności energetycznej budynku użyteczności publicznej w Gminie Miejsce Piastowe zlokalizowany przy ul. Dworskiej 14 w Miejscu Piastowym.
Wprowadzona zmiana umowy nie zmieniła zakresu przedmiotu umowy.
5.4.6.) Wartość zmiany: 0,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zamiana umowy została wprowadzona w związku z wystąpieniem robót dodatkowych, które z uwagi na uwarunkowania funkcjonalno-techniczne są niezbędne do prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania obiektu.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Przedmiotem zamówienia jest poprawa efektywności energetycznej budynku użyteczności publicznej w Gminie Miejsce Piastowe zlokalizowany przy ul. Dworskiej 14 w Miejscu Piastowym.
Zakres robót dodatkowych objął konieczne do wykonania modyfikacje instalacje elektryczne, sanitarne i budowlane, dzięki którym użytkowanie budynku stało się bezpieczniejsze, zwiększył się poziom zarządzania obiektem oraz usprawniono obiekt pod kontem użytkowników z niepełnosprawnościami.
5.4.6.) Wartość zmiany: 176312,12
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 2376312,12 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |