Dostawa mebli, w tym mebli na wymiar oraz mebli biurowych, gospodarczych i socjalnych dla nowego Żłobka Miejskiego w Płock przy ul. Szymona Kossobudzkiego 7

GMINA - MIASTO PŁOCK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00411651
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00411651/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-28 09:50
Lokalizacja
Płock, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7f5900c8-33ac-4bcc-b924-dbe3ff971f14
Identyfikator
7743135712
Ostatnia aktualizacja
2026-08-28

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne meble i wyposażenie

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411651 z dnia 2026-08-28

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa mebli, w tym mebli na wymiar oraz mebli biurowych, gospodarczych i socjalnych dla nowego Żłobka Miejskiego w Płock przy ul. Szymona Kossobudzkiego 7

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA - MIASTO PŁOCK

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016086

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Stary Rynek 1

1.4.2.) Miejscowość: Płock

1.4.3.) Kod pocztowy: 09-400

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@plock.eu

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://nowybip.plock.eu/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7f5900c8-33ac-4bcc-b924-dbe3ff971f14

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411651

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00225283

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie dofinansowane w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022–2029.

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa mebli, w tym mebli na wymiar oraz mebli biurowych, gospodarczych i socjalnych dla nowego Żłobka Miejskiego w Płock przy ul. Szymona Kossobudzkiego 7

Umowa dla części nr 2

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Część II – dostawa mebli biurowych dla nowego Żłobka Miejskiego w Płocku przy ul. Szymona Kossobudzkiego 7, wg specyfikacji przedmiotu zamówienia określonej w załączonej tabeli nr 2.2.;

3.9.) Główny kod CPV: 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-27

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-06-22

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Studio Wyposażenia Wnętrz Sławomir Zmysłowski

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7741071528

4.3.3.) Ulica: ul. Filtrowa 1

4.3.4.) Miejscowość: Płock

4.3.5.) Kod pocztowy: 09-402

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 35670,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00265431/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-24

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

W związku z aneksem Nr 2 do Umowy JST/I/KPO/T/73b zawartym w dniu 5 czerwca 2026 roku pomiędzy Skarbem Państwa
a Gminą Miasto-Płock wydłużono termin realizacji niniejszej umowy do 27 lipca 2026 roku.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

wydłużony termin realizacji umowy do 27 lipca 2026 roku.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 35670 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Dostawy